د. سپتامبر 20th, 2021


با توجه به اینکه مدعیان مانند مگس در یورو 2020 سقوط می کنند ، در مورد اینکه کدام یک از افراد مورد علاقه برای قهرمانی در مسابقات است ، چیزهای زیادی تغییر کرده است. با قهرمان جام جهانی جام جهانی فرانسه توسط سوئیس منتهی می شود، با قهرمانی قهرمانان یورو پرتغال در مقابل بلژیک شکست خورد و نایب قهرمان جام جهانی کرواسی به اسپانیا سقوط کرد ، این زمین کاملا باز است و چندین سیندرلا هنوز زنده است. پس چه کسانی علاقه مندی به احتمال زیاد برای بردن همه اینها دارند؟

تیم های مرحله یک چهارم نهایی انگلیس ، اسپانیا ، سوئیس ، بلژیک ، ایتالیا ، جمهوری چک و دانمارک پس از اقدام زودهنگام سه شنبه ، فقط اوت های اوکراین و سوئد برای بازی باقی مانده اند.

با توجه به ویلیام هیل اسپورت بوک ، در اینجا نگاهی به احتمال پیروزی در یورو 2020 در روز سه شنبه است:

  • انگلاد +200
  • اسپانیا +333
  • ایتالیا +350
  • بلژیک +700
  • دانمارک +1000
  • سوئیس +2000
  • جمهوری چک +2500
  • سوئد +5000
  • اوکراین +8000

اکنون ، چند نکته قابل ذکر است. بلژیک با +700 بسیار خوب به نظر می رسد با توجه به اینکه هنوز هم یکی از موارد مورد علاقه است ، اما باید به خاطر داشته باشید که اشکال آسیب دیدگی باعث شده است Eden Hazard و Kevin De Bruyne از دیدار خود با ایتالیا غافل شوند. محله ها دی بروین از ناحیه مچ پا دچار آسیب دیدگی شد که باعث شد او مقابل پرتغال به زمین بیاید ، در حالی که هازارد نیز با ضربه همسترینگ از زمین خارج شد. اگر آنها می توانند حرکت کنند و آنها را پس بگیرند ، به بیرون نگاه کنید.

READ  شرکت قطعات مجید جلالی به همراه نساجی - اخبار ورزشی

آیا تمایل بیشتری به پوشش بیشتر بازی جهان دارید؟ در زیر گوش دهید و مشترک شوید عجب هدفی! پادکست فوتبال CBS روزانه جایی که شما را برای توصیف ، پیش نمایش ، بازخوانی مطالب و موارد دیگر به فراتر از زمین و سراسر جهان می بریم.

به نظر می رسد اسپانیا و ایتالیا از یک طرف براکت گزینه های هوشمندانه ای هستند ، اگرچه در یک مرحله برخورد برای دیدار در مرحله نیمه نهایی قرار دارند و ایتالیا متمایل به این طرف اسپانیایی جوان و تا حدودی بی تجربه منطقی تر است.

وقتی صحبت از یک شوت از راه دور می شود که منطقی باشد ، دانمارک با توجه به اینکه چقدر خوب و چقدر الهام گرفته اند از زمان ایست قلبی ترسناک کریستین اریکسن در زمین در درب بازی ، جالب است. آنها در قسمت بازتر براکت قرار دارند و گرچه کار آسانی نخواهد بود ، اما آنها را تخفیف ندهید. هیچ کس در سال 2004 به یونان فرصت نداد ، و این تیم دانمارکی با استعداد تر است و واقعا کلیک می کند.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *