عصر روز یکشنبه، اینتر به امید افزایش روند مثبت اخیر خود با پیروزی مقابل رقیب همیشگی خود، یوونتوس، به تورین سفر کرد. با این وجود، شاگردان سیمونه اینزاگی چندین موقعیت واضح مقابل دروازه را هدر دادند – به خصوص در نیمه اول – و بهای گزافی را پرداخت کردند. بیانکونری با زدن دو گل توسط آدرین رابیو و نیکولو فاگیولی به طور قابل توجهی بالینی تر بود. بنابراین در اینجا رتبه بندی بازیکنان ما برای اینتر است که به دنبال آنها ورزشگاه آلیانز را ناامیدکننده ترک کردند دربی ایتالیا شکست مقابل یوونتوس

اینتر (3-5-2)

آندره اونانا – 6.5

این بازیکن کامرونی علیرغم دریافت دو گل، جزو بهترین عملکردها برای تیمش بود. او نمی توانست کاری برای جلوگیری از گلزنی انجام دهد، اما کوستیچ را با حرکت دادن توپ به سمت تیرک با نوک انگشتانش رد کرد، در حالی که در موقعیت تک به تک نیز کیزا را شکست داد (البته به هر حال آفساید بود).

میلان اسکرینیار – 5.5

یک شب سخت برای اسلواکیایی که به دلیل یک چالش دیرهنگام روی ساندرو یک کارت زرد گرفت که باعث شد اینزاگی بعداً او را جایگزین کند.

استفان دی وری – 6

کیسه ای ترکیبی از مرد سابق لاتزیو که تهدید میلیک را خنثی کرد، اما لحظات متزلزلی هم داشت. در گل مردود توسط دانیلو شکست خورد، اما VAR از سرخ شدن او در امان ماند.

فرانچسکو آسربی – 6

بازی مناسبی از ملی پوش ایتالیایی که در چندین دوئل مقابل بازیکنان یوونتوس پیروز شد، اما در پایان مسابقه کمی خسته به نظر می رسید.

دنزل دامفریز – 5

شبی برای فراموش کردن مدافع کناری اینتر که پس از کوستیچ در نبرد شخصی آنها بهترین بود. وقتی توپ را بدون علامت دریافت کرد، باید ضربه خود را در دروازه فرو می کرد، اما در عوض آن را از بالای دروازه می فرستاد.

نیکولو بارلا – 5.5

مرد سابق کالیاری اخیراً در یک دویدن داغ بوده است، اما این بار، او در دوئل شخصی خود با آدرین رابیوت برتر از نظر بدنی شکست خورد. در حالی که او عاشق حمله به فضاها است، همیشه حریفی را سر راه خود پیدا می کرد.

هاکان چالهان اوغلو – 6

مرد سابق میلان، اگر نه خیره کننده بود، عملکرد خوبی داشت ثبت نام کنید اما اینزاگی تصمیم گرفت او را به نفع کوریا قربانی کند.

هنریک مخیتاریان – 5.5

ارمنی حاضر بود کارهای کثیف را در وسط پارک انجام دهد، اما آن استعدادی را که اینتر میل داشت را ارائه نکرد.

فدریکو دیمارکو – 6

وین بک چپ با یک نکته مثبت شروع کرد و کوادرادو را با سرعت و سرسختی خود مورد آزار و اذیت قرار داد، اما در ادامه مسابقه از قدرت خارج شد.

لائوتارو مارتینز – 5.5

شماره 10 به طور غیر مشخصی دو موقعیت مهم گلزنی را هدر داد – یکی در هر نیمه – که بیش از توان اینتر بود.

ادین ژکو – 5.5

خود بازیکن بوسنیایی در یک موقعیت بد شانس دیگر مقصر بود که او با فاصله از دروازه به بیرون رفت. نبرد سختی را در برابر برمر و دانیلو تحمل کرد.

رتبه بندی بازیکنان ما برای یوونتوس را بخوانید

تعویض های اینتر

رابین گوسنز – 5.5

این بازیکن آلمانی جایگزین دیمارکو در جناح چپ شد، اما دقیقاً نشان نداد که ارتقای هم تیمی اش باشد.

خواکین کوریا – 6.5

به اعتبار او، این بازیکن آرژانتینی بلافاصله پس از آمدن به روی نیمکت تاثیر گذاشت. او باعث شد دانیلو یک کارت زرد بگیرد و لائوتارو را با یک پاس دقیق وارد دروازه کند. اما گل دوم یوونتوس مانند هم تیمی هایش در اینتر، باد را از باد گرفت.

رائول بلانووا – N/A

متئو دارمیان – N/A

مارسلو بروزوویچ – N/A

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.