رویای رنجرز برای افتخار یورو می تواند به واقعیت تبدیل شود

گل دیرهنگام جان لاندسترام، رنجرز را به فینال لیگ اروپا فرستاد
تصویر:
گل دیرهنگام جان لاندسترام، رنجرز را به فینال لیگ اروپا فرستاد

ما را رویا کن پیامی بود که از طرف هواداران رنجرز و بازیکنان ارائه شد.

آن‌ها می‌خواستند جیمی بل افسانه‌ای را تنها چند روز پس از مرگ ناگهانی‌اش افتخارآفرین کنند و این کار و کارهای بیشتر را در یک شب فراموش نشدنی در Ibrox انجام دادند.

پس از 1-0 از بازی رفت در آلمان، پیروزی 3-1 در شب کافی بود تا در 18 می در سویا برابر آینتراخت فرانکفورت فینال برگزار شود.

جیووانی فن برونکهورست تنها 6 ماه است که هدایت این تیم را برعهده داشته است و او این شانس را دارد که کاری را انجام دهد که فقط ویلی وادل قبل از او انجام داده است و رنجرز را به یک جام اروپایی برساند.

این احساس وجود دارد که ممکن است سال آنها باشد – این سالگرد 150 و پنجاهمین سالگرد قهرمانی جام برندگان اروپا در بارسلونا است.

جیمز تاورنیر دروازه رنجرز را در ایبروکس باز کرد
تصویر:
جیمز تاورنیر دروازه رنجرز را در ایبروکس باز کرد

فان برونکهورست همیشه می تواند به کاپیتان خود، جیمز تاورنیر، برای بالابردن این چالش تکیه کند و دفاع راست با 7 گل، بهترین گلزن این فصل لیگ اروپا در این فصل است.

پس از شکست بوروسیا دورتموند در راه فینال، دلیلی برای ترس از حریف نهایی رنجرز وجود ندارد.

دورتموند در بوندسلیگا دوم است، لایپزیگ در حال حاضر پنجم است و تیمی که در 18 می با آن ها دیدار خواهد کرد، در رده یازدهم قرار دارد.
آلیسون کانروی

وستهام در اروپا درس دردناکی می گیرد

وستهام
تصویر:
وستهم در فرانکفورت شکست خورد

وستهم فرانکفورت را با احساسی که ممکن است بعد از کارت قرمز آرون کرسول باشد ترک خواهد کرد. و چه کسی می تواند آنها را سرزنش کند؟

آینتراخت، تیمی که در 10 بازی قبلی خانگی خود یک برد کسب کرده بود، در 18 دقیقه قبل از اخراج در مقابل تماشاگران خشمگین عصبی به نظر می رسید.

کارت قرمز به آنها اعتماد به نفس داد و هرگز به عقب نگاه نکردند. دیدن این که نقطه عطف بود دشوار نیست.

اما شاید چیزی فراتر از این بود. دفاع درهم و برهم در لحظات کلیدی وستهام را ناامید کرد – درست مانند بازی اول – و در نهایت به قیمت حضور در فینال لیگ اروپا تمام شد.

برای اخراج، کرسول به‌عنوان آخرین مردی که با توپ حلقه‌ای از بالای سر برخورد کرد، با کریگ داوسون و کورت زوما در جایی باقی ماند.

کرسول نشان داده است که می تواند به عنوان بخشی از سه بازیکن عقب را پر کند، اما هرگز نباید به عنوان آخرین نفر با چنین موقعیتی کنار بیاید. مطمئناً نه خیلی زود، با بازی بسیار آماده.

لحظه کلیدی دیگر تنها 8 دقیقه بعد اتفاق افتاد و وستهام پس از اخراج کرزول در دریا بود.

رافائل سانتوس بوره بدون علامت در لبه محوطه شش قدم کاملاً بدون علامت رها شد تا برتری فرانکفورت پس از کات بک از آنسگار کناف افزایش یابد. برای فرانکفورت خیلی راحت بود.

دو اشتباه غیرمشخصه وستهم را با چالشی غیرقابل حل مواجه کرد و به آنها درس ظالمانه ای در مورد سختی آن در مراحل آخر رقابت های اروپایی داد.

اما چیزهای زیادی وجود دارد که می توان به آنها افتخار کرد، روندی که شامل پیروزی بر سویا و لیون برای رسیدن به اولین نیمه نهایی اروپا در 46 سال می شود، کار بدی نیست. و آنها برخواهند گشت

دیوید مویس پس از بازی گفت: ما تیم بسیار خوبی داریم، بنابراین فکر می کنم می توانیم دوباره تلاش کنیم. “ما کمی عاقل تر خواهیم بود و امیدواریم بتوانیم این کار را بیشتر انجام دهیم.”
زینی بوسول

لستر نمی تواند عدالت را رعایت کند

جیمز مدیسون ناراحتی خود را در تمام وقت نشان می دهد
تصویر:
جیمز مدیسون ناراحتی خود را در تمام وقت نشان می دهد

آیا فصل موفقی برای لستر بوده است؟ یک سال پیش که جام حذفی را بالای سر بردید، باید بگویید که در نهایت با شکست دادن شاگرد استاد در اینجا بسیار سخت بوده است. روباه نقره ای ژوزه مورینیو به هزینه روباه های برندان راجرز.

لستر باید بازسازی شود، اما اگر راجرز واقعاً تصمیم بگیرد در استادیوم کینگ پاور بماند، با چه کسی تماس خواهد گرفت.

سرمربی لستر افزود: “این یک تجربه بزرگ برای آنها است و به آنها انگیزه بیشتری برای حرکت به جلو می دهد.” “این برای باشگاه عالی بود. ما فقط فرصت را از دست دادیم، اما اکنون باید به دنبال این باشیم که فصل را با قدرت به پایان برسانیم و به دنبال پیشرفت در تابستان باشیم.”

یک بنر قبل از بازی نشان می‌دهد که «همه در بریتانیا از نام رومی‌ها می‌ترسند» – و اکنون تنها چهار تیم از لیگ برتر در 19 دیدار برنده شده‌اند.

رم فقط 11 دقیقه زمان نیاز داشت تا یک مارش را بدزدد
تصویر:
رم فقط 11 دقیقه زمان نیاز داشت تا یک مارش را بدزدد

هواداران میزبان مدت ها قبل از شروع بازی در ورزشگاه المپیک خصمانه شروع به پرتاب آتش به سوی هواداران لستر کرده بودند و میزبان به دنبال رسیدن به اولین فینال اروپایی خود از سال 1991 بود، زمانی که آنها جام یوفا را به اینترمیلان باختند.

تامی آبراهام به مدت 50 سال رهبری رم را برای اولین موفقیت اروپایی برعهده خواهد داشت، اما برای لستر، احساس پشیمانی طولانی وجود خواهد داشت که نتوانستند مشکل جدی رم را ایجاد کنند و هرگز عدالت را رعایت نکردند.

این باشگاه پس از قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی در شش سال گذشته، کتاب قوانین را پاره کرده است، اما، در این فصل، موفقیت اروپا دور از دسترس بود.
بن گراندز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *