مارکو لازتیچ، استعداد میلان، قرار است یک سال را به صورت قرضی از سن سیرو سپری کند تا دقایق بازی بیشتری را در اختیار داشته باشد. اعجوبه 18 ساله صربستانی تا کنون در تمرینات و بازی های دوستانه تدارکاتی تحت تاثیر قرار گرفته است که آخرین بار در مقابل پرگولتسه یک گل به ثمر رساند.

ستاره به عنوان اختصاص داده شده است روسونریآینده در حمله، اما به عنوان کلسیومرکاتو اشاره می کند، برای او مهم است که به طور منظم ظاهر شود تا رشد خود را تسریع کند. خرید جدید دیووک اوریگی در حال حاضر به دلیل مصدومیت جزئی از میادین دور است و بازگشت او چیزی است که این بازیکن جوان را از جمع میلان برای یک دوره موقت در یک مینو بیرون خواهد برد.

لازیتیک به خصوص در جبهه ایتالیایی از خواستگاران کم ندارد. امپولی زودتر سعی کرد او را جذب کند اما در عوض به سراغ مارتین ساتریانو از اینتر و سم لامرز و نیکولو کامبیاگی از آتالانتا رفت. کالیاری و اسپزیا نیز مدعیان جذب قرضی او هستند اما جزئیات پیشنهادات آنها هنوز مشخص نیست. همانطور که در Sportmediaset (از طریق میلان نیوزتورینو نیز در صف خرید امضای مهاجم هستند. گزارش ها حاکی از آن است که تیم های هلندی و فرانسوی نیز علاقه مند به جذب او هستند.

محصول جوانان ستاره سرخ بلگراد مورد توجه استفانو پیولی قرار گرفته است و می تواند به خوبی در آن نقش آفرینی کند روسونری رنگ های این فصل، هرچند نه به طور منظم. احتمالاً به نفع اوست که به دنبال زمان بازی در جای دیگری باشد. زمانی که اوریگی کاملاً سالم باشد، لازیتیک احتمالاً در روزهای پایانی پنجره نقل مکان خواهد کرد.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *