با ادامه حماسه نقل و انتقالات میلان اسکرینیار، اینتر در مورد برنامه هایی برای تقویت دفاعی داغ است. گلیسون برمر از تورینو و نیکولا میلنکوویچ از فیورنتینا در طول زمان به طور گسترده مورد شناسایی قرار گرفته اند.

مدافع میانی بعدی وظیفه دارد جای خالی بزرگی را که اسکرینیار پشت سر می گذارد پر کند، زیرا پیوندها با قهرمان فرانسه پاری سن ژرمن روز به روز قوی تر می شود.

به غیر از برمر و میلنکوویچ، نام های زیادی به این ترکیب اضافه شده است، اما همین دیروز بود که گزارش هایی مبنی بر ارتباط ناپولی با تاتنهام و اورتون، هدف مین جائه کیم منتشر شد.

این ملی پوش کره جنوبی موفق شده است توجه برخی از نخبگان اروپایی را به خود جلب کند و اینتر آخرین نفری است که وارد رقابت انتقال برای بازیکن فنرباغچه شده است. Tuttomercatoweb.

این گزارش نشان می دهد که فقط یک بررسی اکتشافی توسط این سازمان انجام شده است نراتزوری به این معنی که او هنوز به عنوان هدف مشخصی مانند دیگران نیست. این اولین باری است که این بازیکن کره جنوبی با اینتر پیوند خورده است.

مدافع میانی فنرباغچه پس از امضای قراردادی چهار ساله در سال 2021 با پکن گوآن در سوپرلیگ چین، اولین فصل ستودنی را در ترکیه تجربه کرد. غول های ترکیه چیزی کمتر از 20 میلیون یورو برای مدافع ستاره خود انتظار ندارند.

آیا مین جائه کیم یک هدف شایسته است؟

این بازیکن کره جنوبی یک مدافع میانی قوی است که می تواند خط دفاعی سه نفره ای را که سیمونه اینزاگی مرتباً به میدان می برد، هدایت کند. با این حال، از بین سه نامزد فوق، او مسلماً کمترین تجربه را در مورد فوتبال در سطح نخبگان ایتالیا دارد. میلنکوویچ و برمر به ترتیب چهار و پنج سال در سری آ حضور دارند، در حالی که کیم اخیراً به سوپر لیگ ترکیه رفت. با این وجود، فصل 40 بازی ملی او برای فنرباغچه سرشار از مثبت بود و او به خوبی می تواند یک هدف مشخص باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *