گفته می شود که میلان برای تقویت دفاع خود با ایوان ندیکا، بازیکن جوان آینتراخت فرانکفورت ابراز علاقه کرده است. پس از از دست دادن کاپیتان آلسیو رومانیولی در انتقال آزاد به لاتزیو روسونری علیرغم داشتن مهره های اصلی فیکایو توموری، پیر کالولو و سایمون کیار، خط عقبی تا حدودی ضعیفی دارد.

اولریکا سیکنبرگر – روزنامه‌نگار یک خبرگزاری مشهور آلمانی بیلد – در مصاحبه ای اختصاصی فاش کرد میلان نیوز در مورد روسونریتمایل او برای جذب اعجوبه 22 ساله، چیزی که توسط فابریزیو رومانو، کارشناس بازار نقل و انتقالات، تایید شد. با اتمام قرارداد در پایان فصل آینده، در ژوئن 2023، این بازیکن فرانسوی هنوز قراردادی را با آلمان غربی تمدید نکرده است.

میلان علاقه خود را به فرانکفورت اعلام کرده است، اما هیچ مذاکره ای انجام نشده است و طبق گزارش ها، آنها باید حداقل 20 میلیون یورو بپردازند، علیرغم اینکه اندیکا یک انتقال مارکت ارزش 32 میلیون یورو

این مدافع سرسخت آرزو دارد روزی در لیگ برتر انگلیس بازی کند، اما به لیگ برتر انگلیس برود روسونری همچنین یک سناریوی قابل قبول است. به غیر از قهرمان ایتالیا، او در گذشته با او ارتباط داشته است لیورپول، آرسنال، والنسیا، سویا و اینتر.

یک مدافع میانی همه کاره که کار حرفه‌ای خود را در لیگ 2 فرانسه با اکسر آغاز کرد، پس از تنها دو فصل حضور در بوندسلیگا با فرانکفورت، به سرعت به یک انتقال برجسته دست یافت. او 139 بازی برای بمیر آدلر، به ثمر رساندن 10 گل در این روند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.