کریستین کوامه، مهاجم مرکزی فیورنتینا، پس از حضور قرضی فصل گذشته در لیگ برتر بلژیک در اندرلخت، بار دیگر این تیم را ترک خواهد کرد. وینچنزو ایتالیانو در کمال تعجب این بازیکن عاج را برای شروع بازی انتخاب کرد ویولااولین بازی فصل جدید سری آ در برابر کرمونز بود، اما ممکن است به زودی با توجه به نیاز آنها به تخلیه چند بازیکن، بازی را ترک کنند.

اسکای اسپورت (از طریق فیورنتینا.itگزارش هایی از چندین خواستگار برای امضای مهاجم 24 ساله، از جمله برایتون اند هوو آلبیون، آگسبورگ و پی اس وی آیندهوون. همه موارد فوق الذکر علاقه مند به پیشنهادات وام با تعهدات مشروط برای به دست آوردن او هستند. در ایتالیا، امپولی در حال پیگیری پیشرفت او است.

لا ویولا گفته می شود که این مهاجم را به او پیشنهاد داده است آتزوری به عنوان بخشی از بسته به ندیم باجررمی، که به هر حال می توانند او را اضافه کنند، حتی اگر به آنتونین باراک نزدیک شوند، آلفردو پدولا گزارش ها. ساسولو همچنین به دنبال بازیساز آلبانیایی است.

کوآمه در فصل گذشته 13 گل و 10 پاس گل در 36 بازی برای اندرلخت به ثبت رساند و توجه بسیاری از باشگاه ها را به خود جلب کرد، بنابراین اگر فیورنتینا تصمیم بگیرد او را کنار بگذارد، گزینه هایی خواهد داشت. انتظار می رود آینده او پس از بازی برگشت در لیگ کنفرانس اروپا مقابل اف سی توئنته در روز پنجشنبه مشخص شود.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *