فیورنتینا از خرید رولاندو ماندراگورا خبر داد و به لوکا یوویچ نزدیک شده است. این بازیکن تازه وارد به جای لوکاس توریرا در خط میانی کمک خواهد کرد. در عوض، برخلاف گزارش های قبلی، تیرانداز صربستانی در حال پیوستن به یک معامله دائمی است.

را ویولا در رقابت برای جذب این هافبک، تورینو را شکست داد. را گراناتا گزینه خرید خود را انتخاب نکردند اما به هر حال سعی داشتند او را از یوونتوس خریداری کنند. رقیب آنها را به ضرب گلوله شکست داد و 9 میلیون یورو پرداخت خواهد کرد. مجموع احتمالاً به سادگی خواهد بود لنگر انداخت با اقساط متعدد معاملات دوسان ولاوویچ و فدریکو کیزا. این بازیکن 25 ساله همچنین برای جنوا، کروتونه و اودینزه در سری آ بازی کرده و در مجموع 151 بازی، 8 گل و 8 پاس گل به ثبت رسانده است.

فیورنتینا پس از جذب ماندراگورا، یوویچ را به عنوان بازیکن بعدی خود انتخاب کرده است. همانطور که در آسمان، این انتقال قطعی خواهد بود و نه قرضی. رئال مادرید او را از قراردادش آزاد خواهد کرد و یک بسته جدایی قوی به او خواهد داد. این مهاجم قراردادی دو ساله امضا خواهد کرد و 2.5 میلیون یورو در هر فصل دریافت خواهد کرد. در سال 2024، او یا به صورت آزاد ترک می‌کند یا شرطی را برای تمدید آن تا سال 2026 فعال می‌کند و دستمزد او به 5 میلیون یورو در سال افزایش می‌یابد. اگر او فروخته می شد، لوس مرنگس نیمی از هزینه را دریافت می کند.

برداشت ما از فیورنتینا امضای ماندراگورا و یوویچ

دو انتخاب محکم با برخی از عناصر ریسک. اولی در سال های اخیر مشکلات مصدومیتی داشته است، اما او یک دست ثابت است. جالب اینجاست که آنها سراغ یک خالص نرفتند ثبت نام کنید بلکه برای یک بازیکن سرسخت تر. او از این نظر شبیه به سفیان امربات است، بنابراین آنها در چرخش ثبات خواهند داشت. ماهیچه های اضافه شده به آنها این امکان را می دهد که جعبه به باکس تهاجمی را وارد کنند. مورد دوم یک قمار است، اما با توجه به شرایط، یک قمار گران نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *