استریکر یک بازی چهار زیر 68 سال را برای یک پیروزی شش ضربه و چهارمین عنوان قهرمانی در تور PGA خود ثبت کرد. این بازیکن 55 ساله در هر چهار بازی اخیر خود در منطقه‌های سنتی بدتر از دوم نشده است.

آخرین به روز رسانی: 16/05/22 12:08 صبح

استیو استریکر از پیروزی غالب در منطقه‌های سنتی لذت برد

استیو استریکر از پیروزی غالب در منطقه‌های سنتی لذت برد

استیو استریکر، کاپیتان برنده جام رایدر، چهارمین عنوان قهرمانی بزرگسالان خود را با بستن یک پیروزی چشمگیر سیم به سیم در مسابقات منطقه‌ای در آلاباما به دست آورد.

استریکر در روز پایانی در باشگاه گلف و کانتری گریستون، بازی چهار زیر 68 سال را به نمایش گذاشت تا هفته را با 21 بازی آندر و شش دور از نزدیکترین رقیب پادریگ هرینگتون، کاپیتان حریف در موفقیت رکوردشکنی جام رایدر ایالات متحده در سپتامبر گذشته، به پایان برساند.

این پیروزی هشتمین پیروزی استریکر در پیست بالای 50 سال و دومین پیروزی در افتتاحیه دوره ارشد سال است، که در سال 2019 نیز برنده آن شد، با آخرین موفقیت تنها در سومین رویداد او از زمان بازگشت از غیبت شش ماهه به دلایل سلامتی.

“خیلی وقته [since winning]یک استریکر احساسی پس از بردش گفت: “من از گریه کردن متنفرم، اما جایی که در نوامبر گذشته و حتی چند ماه پیش بودم، آمدن کامل به اینجا معنی زیادی دارد.”

استریکر در ثانیه اول یک پرنده دو پرنده درست کرد و در ثانیه پنجم یک شوت دیگر زد، قبل از پایان دادن به دویدن 11 پارس مستقیم با بیرون زدن از پناهگاه گرینساید در ثانیه 17 و پرنده زدن به نقطه پایانی برای پایان دادن به پایان. یک پیروزی چشمگیر

استیو استریکر در روز پایانی در مراسم گلف Regions Tradition، یک رویداد گلف قهرمانان تور PGA، یکشنبه، 15 مه 2022، در بیرمنگام، آلا، در روز پایانی دهمین سوراخ می زند. (AP Photo/Vasha Hunt)

استیو استریکر در روز پایانی در مراسم گلف Regions Tradition، یک رویداد گلف قهرمانان تور PGA، یکشنبه، 15 مه 2022، در بیرمنگام، آلا، در روز پایانی دهمین سوراخ می زند. (AP Photo/Vasha Hunt)

هرینگتون دو حفره آخر خود را برای 68 ثانیه پایانی و انفرادی انجام داد، در حالی که استیون آلکر، شریک بازی استریکر، امتیاز 72 را به دست آورد تا هفته را با ارنی الز، راد پامپلینگ، استوارت اپلبی و برنده سال 2018، میگل آنجل خیمنز، در رده سوم قرار دهد.

استریکر تمام 10 راند را از زمان بازگشتش به جمع 10 تیم برتر به پایان رسانده است، از جمله تساوی برای دوم در Insperity Invitational. این چهارمین سال متوالی او در گریستون بود که در گروه نهایی به پایان رسید، از جمله پیروزی در سال 2019 و نایب قهرمانی در سال های 2018 و 2021.

استریکر افزود: “من نمی دانستم که سه هفته پیش چه چیزی را انتظار دارم. من نمی دانستم که آیا می توانم آن را سه هفته متوالی انجام دهم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *