متی اشمید از آلمان و آدام سونسون از کانادا با یک شوت به مک گریوی، که 17 سال کمتر از 10 برد در دور دوم 63 بازی خود در باشگاه گلف کین تریس بازی کرد، ضربه زدند. اسکات براون هفتمین سوراخ خود را در تور PGA انجام داد. اقدام یکشنبه را از ساعت 8 شب در Sky Sports Golf و Main Event تماشا کنید

آخرین به روز رسانی: 10/07/22 7:35 صبح

مکس مک گریوی در دور دوم خود 10 پرنده ساخت تا قهرمانی بارباسول را رهبری کند

مکس مک گریوی در دور دوم خود 10 پرنده ساخت تا قهرمانی بارباسول را رهبری کند

مکس مک‌گریوی، تازه‌کار در تور PGA، روز شنبه پس از یک روز کم‌باران در مسابقات قهرمانی بارباسول در نیکلاسویل، کی، صاحب خانه باشگاه است.

این رویداد هر دو جمعه و شنبه با تاخیرهای گسترده همراه بوده است. روز شنبه حدود دو و نیم اینچ باران در باشگاه گلف Keene Trace بارید و باعث تاخیر پنج ساعت و 28 دقیقه شد. این به دنبال بیش از پنج ساعت تاخیر روز جمعه به دلیل مه غلیظ و باران بود.

مک گریوی در راند دوم 63 شلیک کرد و یک زیر سه سوراخ بود تا وقتی بازی به دلیل تاریکی به حالت تعلیق درآمد، سومین بار را شروع کرد. هیچ بازیکنی دور سوم را کامل نکرده است.

مک گریوی در سن 17 سالگی کمتر از متی اشمید از آلمان و آدام سونسون از کانادا یک ضرب جلوتر است. ریکاردو گوویا از پرتغال با 15 سال کمتر در رده چهارم انفرادی قرار دارد در حالی که سه بازیکن دیگر در رده سنی 14 کمتر سه شوت دارند.

گلف PGA Tour Live

10 ژوئیه 2022، ساعت 20:00

زندگی کن

مک گریوی از شرایط نرم استفاده کرد و برای دور دوم 63 خود، 10 پرنده در برابر یک بوگی کارت داد.

مک‌گریوی گفت: «نمی‌دانم در چند هفته گذشته 10 پرنده را در یک تورنمنت کنار هم قرار داده‌ام یا نه، بنابراین جمع کردن آن‌ها در یک دور بدون در نظر گرفتن اینکه دوره بازی چقدر آسان بود، واقعاً خوب بود.

مک گریوی افزود: “من مدت زیادی است که به این خوبی بازی نکرده ام، بنابراین در حال حاضر به نوعی از لحظه لذت می برم و از گلف خوب لذت می برم.” “دو، سه ماه گذشته سخت بوده است. به نظر می رسد کار سخت زیادی است، بنابراین به نظر می رسد که کار سخت نتیجه می دهد. فقط در لحظه زندگی می کنیم و فقط از گلف خوب لذت می بریم.”

اسکات براون به حفره 191 یاردی 16 رسید و هفتمین سوراخ در یک تور را به نام خود ثبت کرد که سومین رکورد بیشترین رکورد (از سال 1983) بود.

دور سوم قرار است ساعت 7:45 صبح روز یکشنبه به وقت محلی از سر گرفته شود. زمان شروع دور نهایی تقریباً از ساعت 10 صبح تا 12:10 بعد از ظهر به وقت محلی برنامه ریزی شده است.

چه کسی قهرمانی بارباسول را برنده خواهد شد و دعوت لحظه آخری به The Open را خواهد داشت؟ دور نهایی را به صورت زنده عصر یکشنبه از ساعت 20 در Sky Sports Golf تماشا کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.