ناپولی بر روی مهاجم مورد تقاضای ویکتور اوسیمن که به شدت با منچستریونایتد مرتبط است، قیمت 102 میلیون پوندی تعیین کرده است. همانطور که در خورشید، پارتنوپی برای تسهیل ورود کریستیانو رونالدو از اولدترافورد باید ستاره نیجریه ای را بفروشد.

اوسیمن شروع فوق العاده ای در فصل داشته است و در هر دو بازی ابتدایی سری آ گلزنی کرد زیرا ناپولی با نتیجه مجموع 9-2 هلاس ورونا و مونزا را شکست داد. این بازیکن 23 ساله که در سال 2020 در یک قرارداد رکورددار باشگاهی به ارزش 70 میلیون یورو از لیل وارد شد، ثروت متفاوتی را در جنوب ایتالیا تجربه کرده است.

مشکلات مکرر مصدومیت باعث کاهش پیشرفت اوسیمن در ناپولی شده است. اما در شرایط مناسب و شلیک، او کشنده ترین سلاح لوچیانو اسپالتی در یک سوم جلو بوده است. با دریس مرتنز و لورنزو اینسینیه که در تابستان از استادیوم دیگو آرماندو مارادونا خداحافظی می‌کردند، به نظر می‌رسید که او برای رهبری این ورزشگاه در نظر گرفته شده بود. پارتنوپی حمله برای سالهای آینده

با این حال، به نظر می رسد سرنوشت برنامه های دیگری برای Osimhen دارد. توپچی ستاره توجه اریک تن هاگ، سرمربی منچستریونایتد را به خود جلب کرده است. پس از جدایی از ادینسون کاوانی در اوایل تابستان، شیاطین سرخ هیچ مهاجمی ندارند. آنها امیدوارند که طلسم ناپولی را رهبر هجومی جدید خود کنند.

منچستریونایتد در روزهای پایانی تابستان اوسیمن را به اولدترافورد می برد. اما برای تحقق این امر، آنها باید تا 102 میلیون پوند هزینه کنند تا ناپولی را متقاعد به فروش کنند. اورلیو دی لورنتیس که به عنوان یک مذاکره کننده سرسخت شناخته می شود، بعید است که به طرف ده هاگ لطف کند.

از سوی دیگر، ناپولی مشتاق است رونالدو را به سری آ بازگرداند. این مهاجم کهنه کار به دنبال ترک منچستریونایتد برای تضمین فوتبال لیگ قهرمانان است. او قبلاً خودش را به چندین تیم اروپایی از جمله میلان و اینتر پیشنهاد داده است.

از آنجایی که هر دو تیم میلان خدمات رونالدو را رد کردند، نمایندگان او به سراغ ناپولی رفتند. با این حال، مسیری که منجر به حرکت او به ناپل می شود به آینده اوسیمن بستگی دارد. مگر اینکه پارتنوپی با تحریم انتقال نیجریه ای به منچستریونایتد، ورود پرتغالی ها امکان پذیر نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *