با یک مذاکره ناگهانی، لاتزیو کسب کرده اند ماتئو کانسلیری از ورونا. این وینگر فصل گذشته اولین بازی خود را در سری آ انجام داد و اولین گل خود را مقابل امپولی به ثمر رساند. او در مجموع در 12 بازی به میدان رفت.

این بازیکن 22 ساله به صورت قرضی یک فصل با تعهد مشروط به خرید پیوسته است. او 1.5 میلیون یورو درآمد خواهد داشت بیانکوسلستی تابستان آینده او را با 7 میلیون یورو بازخرید می کند، آنسا اطلاع می دهد. مهاجم در سطح جوانان بسیار کارآمد بود. او تابستان گذشته اعتماد اوسبیو دی فرانچسکو را به دست آورد، اما گافر به سرعت اخراج شد. ایگور تودور به طور معمول تا پایان مبارزات انتخاباتی گزینه های با تجربه تری را برای خود انتخاب می کرد.

با انتقال لاتزیو، کانچلیری به پایتخت ایتالیا، جایی که در آن متولد شد، بازگشت، زیرا او محصول آکادمی رم است. او به آن ملحق شده بود روسوبلو در سال 2020، ابتدا به صورت قرضی و سپس با قراردادی دائمی به مبلغ 2.5 میلیون یورو.

مطابق با آلفردو پدولا، بیانکوسلستی جامد به اسکالیگری، که می خواست فروش خود را قبل از 30 ژوئن تکمیل کندهفتم. آنها با مونزا برای نیکولو کاساله قرارداد بسته بودند، اما او مقصد را رد کرد. زمانی که باشگاه کلودیو لوتیتو مقداری پول نقد از طریق فروش به‌ویژه باشگاه لوئیس آلبرتو به دست آورد، مدافع می‌تواند در کنار ایوان ایلیچ همان مسیر را طی کند. سویا ممکن است به زودی پیشنهاد افتتاحیه خود را افزایش دهد.

دیدگاه ما در مورد خرید Cancellieri لاتزیو

این بازیکن جوان پتانسیل‌های بالقوه خود را نشان داده است و آنها در کناره‌ها خیلی عمیق نیستند. او در پیشرفت خود بیشتر از رائول مورو و لوکا رومرو است. او می‌تواند نقش شایسته‌ای را بلافاصله پشت سر آنها داشته باشد. روابط بین دو طرف تنگ به نظر می رسد، و اگر این حرکت سه گانه به نتیجه برسد، نتیجه نهایی قابل قبولی برای طرفین خواهد بود. بیانکوسلستی با وجود باخت اسپانیایی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.