فرانچسکو آسربی و ژان دانیل آکپا آکپرو در بازی های دوستانه آتی لاتزیو در آلمان شرکت نخواهند کرد. آنها در حالی که به دنبال تیم های جدید هستند به تمرینات خود در رم ادامه خواهند داد. مائوریتزیو ساری مدافع و مربی متقابلا به چنین تصمیمی می‌رسند زیرا او دیگر بخشی از برنامه نیست. کوریره دلو اسپورت اطلاع می دهد.

را بیانکوسلستی پس از از دست دادن لوئیز فیلیپه، سه مدافع میانی جدید به نام‌های آلسیو رومانیولی، نیکولو کاساله و ماریو گیلا به خدمت گرفتند. آنها مارکوس آنتونیو را اضافه کرده اند و می خواهند ماتیاس وچینو را در خط هافبک بازی کنند. خریدهای جدید آنها این کهنه کار و جوان را بیکار کرده است.

آسربی پس از پاسخ به برخی انتقادات با ساکت کردن هواداران لاتزیو درگیر درگیری طولانی مدت با هواداران لاتزیو شده است. کروا دنبال یک هدف هواداران او را در خلال عقب نشینی در Auronzo di Cadore نیز هدف قرار داده اند. باشگاه در طول فصل به او چسبیده بود اما به وضوح در پنجره بازار نقل و انتقالات حرکت کرد.

این مرد 34 ساله در حال خروج است اما خواستگاری ندارد. ناپولی پایگاه را لمس کرد اما کیم مین جائه را انتخاب کرد. او دوست دارد به یک تیم بزرگ بپیوندد، اما اینتر و میلان در حال حاضر روی اهداف جوان‌تر تمرکز کرده‌اند. به نظر نمی‌رسد که یوونتوس اضافه‌های بیشتری داشته باشد مگر اینکه دنیله روگانی جدا شود. مونزا و فیورنتینا ممکن است بعداً به عنوان نقاط فرود ظاهر شوند. او حدود 2 میلیون یورو درآمد دارد بیانکوسلستی 3/4 میلیون یورو می خواهم تا او را رها کنم.

برداشت ما از Acerbi در حال عزیمت از لاتزیو

تناسب او در دفاع چهار نفره علیرغم بازی یک سال در چنین سیستمی مشکوک است. او بهتر است به سمتی برود که از خط سه نفره استفاده می کند. اگر او در اینتر تمام شود، هیچ کس مات و مبهوت نخواهد شد. مدیریت بدون ولخرجی، گارد عقب را بهبود بخشید، زیرا رومانیولی بازیکن آزاد بود و کاساله می‌توانست معامله‌کننده‌ای باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.