لاتزیو می خواهد آلسیو رومانیولی و مارکو کارنسکی را علیرغم مشکلات موجود در این قراردادها به خدمت بگیرد. مدافع میانی پیشنهادهای دیگری نیز دریافت کرده است، اما بیانکوسلستی انتخاب اصلی او هستند این دروازه بان جوان به تازگی به دلیل مصدومیت از ناحیه کتف تحت عمل جراحی قرار گرفته است.

همانطور که در Tuttomercatoweb، فاصله بین پیشنهاد تیم و تقاضای مدافع میانی در حال کاهش است. طرف پایتخت ایتالیا 2.7 میلیون یورو مناقصه داد، در حالی که درخواست 3 میلیون یورو است. کاپیتان سابق میلان پیشنهاد افتتاحیه مونزا و فیورنتینا را رد کرد. بن بست بر سر خروج فرانچسکو آسربی مانع بزرگ تری است. با این حال، بزرگان معتقدند که او می تواند نسبتاً به زودی به اینتر یا یوونتوس بپیوندد.

در حالی که آنها با رومانیولی در تماس هستند، لاتزیو مذاکرات را با آتالانتا برای کارنسکی نیز ادامه خواهد داد. آلفردو پدولا اطلاع می دهد. توپ‌باز سه تا چهار ماه پس از زیر چاقو از دست می‌دهد. در بیانکوسلستی سعی خواهد کرد شرایط کسب را با توجه به شرایط تغییر دهد. آتالانتا آماده فروش است اما به سختی معامله می کند. اگر آنها این بازیکن 21 ساله را ربودند، مدیران باید یک دروازه بان کهنه کار دیگر را برای حمایت از په په رینا در نیم فصل اول بیاورند. فدریکو مارکتی بازگشت خود را اعلام کرد.

برداشت ما از لاتزیو در تعقیب رومانیولی و کارنسکی

مذاکرات از بیانکوسلستی به ثمر نشستن برای همیشه چیز جدیدی نیست. این بازیکن جوان ارزش انتظار را دارد، در حالی که مدافع به دلیل آشنایی برتر او با خط چهار نفره یک ارتقاء خواهد بود. او به خصوص در یک نسبت آزاد به کالیبر آنها آبدار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *