تروو چالوبا، فارغ التحصیل آکادمی چلسی، در کنار مانوئل آکانجی رانده شده بوروسیا دورتموند، هدف اصلی دفاع اینتر است. پیوندها با اولی در چند روز گذشته تسریع شده است و خود مرد انگلیسی برای انتقال به این کشور چراغ سبز نشان داده است. نراتزوری.

مطابق با توتو اسپورت (از طریق اف سی اینترنیوزاین بازیکن جوان از حمایت هم تیمی سابق خود برای رسیدن به میلان برخوردار است. طبق گزارش ها، روملو لوکاکو در مورد ویژگی ها و توانایی های این بازیکن جوان در یک سوم اول سخنان خوبی به مدیریت گفته است و از او به عنوان سرمایه گذاری ارزشمند یاد می کند.

ستاره بلژیکی با قراردادی قرضی یک ساله از چلسی دوباره به اینتر پیوست و می تواند به خوبی به اینتر کمک کند. اسکودتو قهرمانان حرکت مشابهی را برای این بازیکن 22 ساله انجام می دهند.

آبی‌ها در جستجوی وسلی فوفانا، مدافع میانی لسترسیتی هستند، زیرا اخیراً از او خواسته شد که در بازی آخر هفته روباه‌ها مقابل ساوتهمپتون کنار گذاشته شود. با در نظر گرفتن این موضوع، چلسی مایل است چالوبا را به اینتر ملحق کند.

آبی ها قبلا با این موضوع برخورد کرده اند نراتزوری چندین بار در این پنجره، ابتدا با انتقال لوکاکو، قبل از انتقال دائمی چزاره کاسادی، ستاره ایتالیایی. این مدافع می تواند سومین معامله بین دو طرف باشد.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *