یوونتوس در حال برنامه ریزی مرحله پیش فصل خود است که قرار است پس از پایان مسابقات لیگ ملت های یوفا برگزار شود.

یوونتوس در حال برنامه ریزی مرحله پیش فصل خود است که قرار است پس از پایان مسابقات لیگ ملت های یوفا برگزار شود. در بیانکونری طبق گزارشات، سه بازی دوستانه برای ماه آینده آماده خواهیم کرد – همه به طور بالقوه در برابر سه غول اصلی اسپانیا.

همانطور که در La Gazzetta dello Sport (از طریق Tuttomercatoweb) سنگین وزن های تورین روبه رو خواهند شد El clasico دو دو رئال مادرید و بارسلونا ابتدا، به احتمال زیاد در ایالات متحده آمریکا، قبل از اینکه به اسرائیل بروند تا در تل آویو به مصاف اتلتیکو مادرید بروند.

تغییرات تابستانی در کتاب‌های مدیران یوونتوس وجود دارد، زیرا آنها برای تجدید حیات داخلی پس از فصل نسبتاً ناامیدکننده 2021/22 آماده می‌شوند که بعد از ناپولی در سری آ چهارم شدند.

علیرغم نتایج متقاعدکننده ای که در پایان فصل وجود داشت، این نحوه شروع آن بود که بیشترین اهمیت را داشت، زیرا آنها در غیاب کریستیانو رونالدو برای گلزنی تلاش کردند. آنها اکنون که دوسان ولاوویچ مهاجم درجه یک را در صفوف خود دارند، به دنبال غلبه بر این فشارها خواهند بود.

پیش از این شایعه شده بود که بازی های تدارکاتی یوونتوس شامل احیای برنامه های سوپر لیگ اروپا به همراه دو حامی اصلی دیگر رقابت های هژمونیک – رئال مادرید و بارسلونا خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.