جوزپه ماروتا در جریان رویدادی به مناسبت یادبود روزنامه نگار کاندیدو کاناوو به وضعیت اینتر که در حال انجام معاملات متعدد است، پرداخت. مدیر اجرایی، سر و صدایی را که در چند روز گذشته در جریان بوده است، با روملو لوکاکو (از طریق آسمان).

«کارگردانان نباید از بالا بردن سطح امتیاز هراس داشته باشند، حتی زمانی که از قبل بالا است. آنها باید شجاعت انجام هر کاری را برای به دست آوردن بهترین نتیجه ممکن داشته باشند. شاید به یکی از اهداف مهم خود رسیده ایم. فکر می کنم چند روزی باشد. ما هنوز نمی توانیم آن را اعلام کنیم. ما بسیار خوشحالیم زیرا این بازیکن بازگشته است که در اینجا عالی عمل کرد و خوشحالیم که دوباره با او متحد می شویم. مایلم از بقیه مدیریت و مالکیت برای تحقق آن تشکر کنم.»

ماروتا اظهار داشت که مذاکرات با پائولو دیبالا به بن بست رسیده است.

من این را انکار نمی کنم که با نمایندگان او ملاقات کردیم، اما این صرفا بخشی از کار است. ما باید پرس و جو کنیم و سرنخ های جدید را دنبال کنیم. ما به همگرایی های بزرگی نیاز داریم تا بتوانیم چنین توافقی را امضا کنیم. ما هنوز آن را تعریف نکرده ایم.»

مدیر اجرایی در مورد پیوستن چلسی به PSG در رقابت برای میلان اسکرینیار سؤال شد.

تیم های متعددی مانند سایر بازیکنان به دنبال او هستند. به نظر من، ما بازیکنان بسیار خوبی در فهرست خود داریم، بنابراین توجه سایر باشگاه ها طبیعی است. پیشنهادات را با آرامش ارزیابی خواهیم کرد. اگرچه تیم‌های فوتبال باید پایدار باشند و تعادل اقتصادی و مالی درستی داشته باشند، اما آرزو می‌کردیم که هیچ‌وقت مجبور نمی‌شدیم بازیکنی را رها کنیم، مگر اینکه او درخواست کند.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.