اریک تن هاگ مثبت بودن و اخلاق کاری مارکوس راشفورد را عامل رنسانس این مهاجم در منچستریونایتد در این فصل دانسته است.

راشفورد سه گل به ثمر رساند – از جمله دو گل در پیروزی 3-1 یکشنبه مقابل آرسنال – و دو پاس گل در 6 بازی لیگ برتر در این فصل، به همان اندازه که در 25 بازی فصل گذشته موفق به گلزنی شد.

تن هاگ در آستانه بازی افتتاحیه یونایتد در لیگ اروپا مقابل رئال سوسیداد، در پاسخ به این سوال که انگشت خود را روی تغییرات راشفورد بگذارد، به خبرنگاران گفت: “گفتن درباره گذشته برای من سخت است، اما مارکوس راشفورد خوشحالی را می بینم.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

تماشای رایگان: نکات مهم پیروزی منچستریونایتد مقابل آرسنال در لیگ برتر

من مراحلی را در بازی او می بینم که می توانیم آنها را بهبود بخشیم. ما در دو ماه گذشته در جنبه های مختلف با او خیلی سخت کار کرده ایم. او آن را دوست دارد و می خواهد آن را به زمین انتقال دهد و این چیزی است که در این بازی می بینیم. لحظه

“این با خوشحالی شروع شد، او هر روز می آید، او با روحیه ای واقعا مثبت لبخند می زند. اگر همه این چیزها را کنار هم بگذارید، به عملکرد تیم، نتیجه و همچنین پیشرفت شما کمک بیشتری می کنید.”

راشفورد ملی پوش انگلیسی وارد آخرین سال قرارداد خود در اولدترافورد شده است، اگرچه یونایتد گزینه تمدید قرارداد این بازیکن 24 ساله را یک سال دیگر نیز دارد.

تن هاگ که اصرار داشت ویژگی های راشفورد در برنامه های بلندمدت خود برای یونایتد وجود داشته باشد، افزود: “فکر نمی کنم قرارداد او تمام شود، فکر می کنم یونایتد اوضاع را کنترل می کند.”

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

اریک تن هاگ، سرمربی منچستریونایتد می‌گوید که می‌خواهد در هر تورنمنتی پیروز شود و احتمال دارد که تیمش را قبل از اولین بازی فصل لیگ اروپا تغییر دهد.

تن هاگ: منچستریونایتد می خواهد در هر تورنمنت پیروز شود

یونایتد روز پنج‌شنبه در اولدترافورد رقابت‌های لیگ اروپا را مقابل رئال سوسیداد آغاز می‌کند و به دنبال این است که برد چهار بازی خود را افزایش دهد که باعث شده است آنها به شدت از شکست‌ها در دو بازی ابتدایی خود در لیگ برتر عقب نشینی کنند.

تن هاگ با حفظ یک گروه اصلی از بازیکنان شروع کننده در طول آن برد پیروز، اعتراف کرد که نمی‌توانست کل تیمش را با زمان‌های معمول بازی راضی کند، اما قاطعانه معتقد بود که اگر منچستریونایتد در تمام رقابت‌ها موفق باشد، به هر بازیکنی نیاز خواهد بود.

او افزود: “ما باید در هر بازی پیروز شویم، می خواهیم در هر تورنمنت پیروز شویم، بنابراین همه چیز را جدی می گیریم.”

ما نه تنها یک تیم، بلکه یک ترکیب داریم، این واضح است، اما باید در هر بازی پیروز شویم. این ذهنیتی است که منچستریونایتد به آن نیاز دارد.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

روی کین و گری نویل در مورد تغییر شکل منچستریونایتد پس از پیروزی 3-1 خانگی مقابل آرسنال صحبت کردند.

“شاید من نتوانم همه بازیکنان را در هر بازی راضی نگه دارم. اما همه اگر عملکرد خوبی داشته باشند، زمان بازی را دریافت می کنند، کاملا واضح است.

ما به همه نیاز داریم، بازی‌های زیادی برای پوشش داریم، بازی‌های زیادی با تیم‌های ملی و جام جهانی و همچنین جام‌های انگلیس، لیگ اروپا و لیگ برتر پیش رو داریم.»

تن هاگ تایید کرد که یونایتد دوباره آنتونی مارسیال (همسترینگ) مهاجم رئال سوسیداد را در اختیار نخواهد داشت. او هنوز بیرون است، در حال پیشرفت است اما آماده بازگشت به تمرینات تیمی یا هیچ بازی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *