پائولو مالدینی هنوز قرارداد خود را با میلان تمدید نکرده است که این امر باعث شده این باشگاه در بازار نقل و انتقالات به شدت با مشکل مواجه شود. گفته می شود این امضا قریب الوقوع است، زیرا قرارداد او چهار روز دیگر منقضی می شود و ممکن است تا دوشنبه به زودی برسد.

همانطور که در La Gazzetta dello Sport، مفاد پیمان موضوعیت ندارد. برای سه یا دو سال با یک آپشن اجرا خواهد شد. از سوی دیگر، اسطوره در حال بحث درباره چند موضوع فنی با مالک جدید، گری کاردیناله است، مانند بودجه، حقوق و دستمزد و استراتژی های بازار نقل و انتقالات.

درست قبل از تصاحب، مالدینی آرزو می کرد که ای کاش میلان تلاش می کرد تا میله را بالا ببرد.

ما می توانیم با بهترین تیم های اروپا با دیدگاه استراتژیک سطح بالا رقابت کنیم. ما می‌توانیم با جذب دو یا سه بازیکن مهم و تایید ترکیب خود، عملکرد بهتری در لیگ قهرمانان داشته باشیم.”

مطابق با کوریره دلو اسپورت، مدافع سابق دوست دارد نقشی شبیه جوزپه ماروتا داشته باشد. اگر باشگاه به Investcorp فروخته می شد، این اتفاق می افتاد. در عوض، او حداقل برای چند ماه به مدیر عامل ایوان گازیدیس گزارش می دهد. قرارداد همکار او که روابط قوی با الیوت دارد در ماه نوامبر به پایان می رسد.

نگاه ما به میلان و مالدینی

تمدید بدون یک چرخش خیره کننده از رویدادها خواهد آمد. برخی از عوارض پس از تصاحب قابل درک است، اما به کارگیری مجدد مدیرانی که بیش از ارزش خود را ثابت کرده اند، باید در اولویت قرار می گرفت. در عوض، وضعیت برای مدت طولانی طولانی شده است و باعث ایجاد مشکلات شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.