مایکل هانتر نه به یک فیوری، بلکه به دو نفر چشم دوخته است، زیرا او برای رویارویی با هیو برای دنبال کردن کمربندهای قهرمانی جهان تایسون، پسر عموی بزرگ‌ترش، آماده می‌شود.

این بازیکن 33 ساله در تاریخ 2 ژوئیه در لندن به صورت زنده با عضو کوچکتر خانواده فیوری روبرو خواهد شد. اسکای اسپورت، در حالی که این زوج برای یک شوت در کمربند معمولی WBA در برابر برنده مدافع عنوان قهرمانی ترور برایان و رقیب شماره 1 بریتانیا دنیل دوبویس در ماه ژوئن مبارزه می کنند.

هانتر پس از تساوی ضعیف مقابل جری فارست در دسامبر گذشته با نتیجه 20(14)-1-2 وارد می شود، در حالی که فیوری برای اولین بار پس از شکست دادن کریستین هامر در اکتبر به رینگ بازگشت تا رکورد خود را به 26(15) برساند- 3.

هانتر در مورد فیوری که با او صحبت می کرد گفت: «او نمی تواند مشت بزند اسکای اسپورت. او خوب است، من فکر می کنم او یک بوکسور آبرومند است، او مهارت های مناسبی دارد، او قد بلند است، او از خانواده فیوری می آید.

بهترین چیزی که می‌توانیم بگوییم این است که او از خانواده فیوری آمده است، خانواده‌ای جنگنده. این بهترین چیزی است که می‌توانم ببینم.

من فکر نمی‌کنم او مشت‌زن بزرگی باشد، وقتی می‌گویید بوکسور فنی این چیزی است که من می‌بینم، به این معنی است که او فقط مشت‌زن نیست.»

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

مایکل هانتر اعتراف می کند که هیو فیوری یک “بوکسور شایسته” است اما می گوید که فکر نمی کند بتواند مشت بزند.

برای فیوری این به عنوان یک گام دیگر به سمت چالشی است که مدتها در انتظارش بود تا عنوان قهرمانی دوم جهان را پس از پنج سال از دست دادن تاج سنگین وزن WBO با شکست جوزف پارکر انجام دهد.

این بازیکن 27 ساله در آگوست 2019 با تصمیم متفق القول مقابل الکساندر پووتکین شکست خورد و سپس با توقف دور سوم پاول سور و پیروزی تصمیم گیری مقابل ماریوش واخ قبل از بیرون کردن هامر پاسخ داد.

هانتر پس از حرفه ای شدن، کار خود را با برد 12 مبارزه آغاز کرد تا اینکه برای عنوان قهرمانی WBO در وزن رزمناو توسط Oleksandr Usyk شکست خورد. او در اکتبر 2018 مارتین باکوله امید بریتانیا را متوقف کرد و سپس الکساندر پووتکین را در دسامبر 2019 به تساوی کشاند.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

در سال 2018 مایکل هانتر سرعت و قدرت شلیک خود را با شکستن الکساندر اوستینوف بزرگ روسی به نمایش گذاشت.

هانتر افزود: “من از حضور در انگلیس و نشان دادن مهارت های خود هیجان زده هستم.”

“ما آنها را می کوبیم [the Furys] یکی یکی، اول هیو.

او در راه است، من به دنبال کمربندها می روم و هرکسی که سر راهم باشد باید آنها را زیر پا بگذارم.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیو در دسترس‌تر استفاده کنید

مایکل هانتر این مهارت و قدرت را دارد که هر رقیب برتر را به دردسر بیندازد

“ما می دانیم که او می تواند بجنگد. آیا او مهارت و اراده لازم برای رقابت با من را دارد؟ فکر نمی کنم. فقط یک راه برای کشف کردن.”

آنچه که از عناوین سنگین وزن تایسون فیوری حاصل می شود باید دید زیرا “کینگ کولی” همچنان اصرار دارد که او پس از پیروزی حذفی در دور ششم مقابل دیلیان وایت در ومبلی، بازنشسته شود.

هیو فیوری در مسابقه نهایی حذفی قهرمانی جهان در ورزشگاه AO Arena منچستر در تاریخ 2 ژوئیه به صورت زنده از Sky Sports به مصاف رقیب سنگین وزن مایکل هانتر می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *