میلان در راه رسیدن به نوزدهمین اسکودتوی فصل گذشته خود به شدت به دفاع خود تکیه کرد.  درعوض، تا کنون کرک های شگفت انگیزی از خود نشان داده است.

مایک میگنان، دروازه بان میلان، مصدومیتی از ناحیه ساق پا پیدا کرده است که باعث می شود تا حدود یک ماه در کنار تیم ملی فرانسه دور بماند. بازیکن شوت‌باز با امتیاز بالا در حالی که لس‌بلوز در دیداری که روز پنج‌شنبه در لیگ ملت‌ها باید برنده شد، اتریش را 2-0 شکست داد، بین چوب‌ها قرار گرفت.

با این حال، Maignan مجبور شد پست را در نیمه اول ترک کند و آلفونس آرئولا جای او را بگیرد. دروازه بان 28 ساله پس از مصدومیت از تیم ملی جدا شد و پیش از این برای درمان به ایتالیا بازگشته بود. همانطور که توسط فدراسیون فوتبال فرانسه تایید شد، او اجازه یافت برای بررسی های بیشتر به میلان بازگردد.

مرد سابق لیل یک چهره کلیدی بود روسونری فصل گذشته اولین اسکودتو خود را در بیش از یک دهه به دست آوردند. غیبت او در چندین بازی سری آ 2022/23 تقریباً برای میلان گران تمام شد و آنها امیدوارند این بار اینطور نباشد. در همین حال، Maignan در توییتر برای ارسال پیامی به وفاداران سن سیرو استفاده کرد.

ما خیلی سخت پیش می رویم تا زمانی که زمین بخوریم، فقط مطمئن شوید که در راه بازگشت قرار نگیرید،” او نوشت.

Maignan اولین بازیکن میلان نیست که در طول تعطیلات بین‌المللی با مشکل آمادگی جسمانی مواجه می‌شود. هموطن او تئو هرناندز قبلاً بدون شرکت در تمرینات تیم ملی به پایگاه بازگشته است. ساندرو تونالی پس از اینکه نتوانست با سایر اعضای گروه تمرین کند، از بازی ایتالیا مقابل انگلیس صرف نظر کرد.

بنابراین، مشکلات بر سر استفانو پیولی در آستانه بازی حساس تیمش در لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی افزایش یافته است. در شرایطی که Maignan و Hernandez برای انتخاب در دسترس نیستند، میلان به مصاف همتایان مورد علاقه خود در گروه خواهد رفت که به طور قابل توجهی در خط دفاعی ضعیف شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *