ذیل من Biancocelesti پیروزی حیاتی بر رقبای رم در آخر هفته در داخل شهر دربی دلا کاپیتالدانیلو کاتالدی هافبک هلدینگ لاتزیو دیدگاه خود را از نمایش تیمش در ورزشگاه المپیکو ارائه کرد.

علیرغم کمبود منابع تهاجمی چون چیرو ایموبیله، مهاجم اصلی تیمش به دلیل مصدومیت در دسترس نبود و سرگئی میلینکوویچ-ساویچ پس از جمع آوری زردهای زیاد مجبور شد از روی سکوها تماشا کند، تیم ساری موفق شد پس از پرس بالای چشمگیر پدرو، گل اول را بزند و پیروز شود. توپ در داخل جیالوروسی منطقه و راه اندازی فیلیپه اندرسون.

کاتالدی نقش برجسته ای را در پارک مرکزی زمین بازی کرد زیرا دربی را با 80% دقت پاس به پایان رساند، در هفت دوئل زمینی پیروز شد و دو تکل و قطع توپ را با موفقیت انجام داد.

در حین صحبت با رسانه ها، همانطور که توسط La Gazzetta dello Sport، این بازیکن 28 ساله پس از پیروزی در دربی مقابل شاگردان مورینیو به تیمش ابراز غرور کرد:

«مسابقه به خودی خود ساده ترین چیز بود. من یک چیز غیرحرفه ای می گویم، بعد از بازی با سالرنیتانا که سرگئی محروم شد، فقط به این مسابقه فکر کردم. می دانم که یک بازی مهم دیگر در این بین وجود داشت اما برای من این بازی همه چیز است. بعد از هلند نتونستم بخوابم، دو روزه که زود بیدارم، خیلی کم خوردم.

من از 12-13 سالگی این بازی را انجام داده ام. سخت بود اما زیبا بود، من کل بازی را به جای پست قبلی دوباره زنده می کردم. فکر می کنم مقابل تیمی بازی خوبی داشتیم که می دانیم کثیف بازی می کند. آنها به عنوان مثال روی زاکانی خطاهای زیادی انجام دادند. خوشحالیم چون در یک بازی کثیف پیروز شدیم و امسال هرگز این اتفاق نیفتاده بود. بازی هایی بوده است که شاید در بازی و تاکتیک برتری داشته باشیم. دربی را بردیم.

در چند دقیقه آخر کار سخت اما خوب بود. به محض اینکه داور سوت زد، شروع به گریه کردم. من هرگز چنین پیش بازی را تجربه نکرده بودم، استرس آور بود. من غرق پیام بودم، این یک چیز فکری بود، یک مسئولیت بزرگ. امیدوارم آنها را خوشحال کرده باشم و به آنها نشان داده باشم که رویاها دست یافتنی هستند. من تیم را عصبی ندیدم، عصبی بودم. تیم آرام بود و وقتی به ورزشگاه رسیدیم متوجه شدیم هوا چگونه است. حتی بازیکنان جدید هم فهمیده اند که دربی چگونه است. من همچنین در مورد آن با هم تیمی هایم صحبت کردم که مرا مسخره کردند: اینها مزایا و معایب زندگی به عنوان یک هوادار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *