چارلز دی کتلایر پس از حماسه نقل و انتقالاتی که در تابستان طولانی شد، به میلان پیوست. وینسنت مانارت، مدیر کلاب بروژ، مذاکرات گسترده‌ای را که در نهایت باعث شد این بازیکن با استعداد باشگاه دوران کودکی‌اش را به مقصد این بازیکن معتبر ترک کند، پر کرده است. روسونری پیراهن این ستاره ستاره در نهایت با وجود تلاش‌های بی‌هزینه لیدز یونایتد برای جذب او به لیگ برتر، تنها یک باشگاه در ذهن داشت.

مانارت با یک شبکه ایتالیایی صحبت کرد La Gazzetta dello Sport (از طریق کلسیومرکاتو) در یک مصاحبه اختصاصی، روشنگری درباره مذاکرات قهرمان هفت دوره اروپا و غول بلژیکی برای این مهاجم درجه یک.

این یک مذاکره عادی بود، اما بسیار طولانی. به نظر همه ما یک سریال تلویزیونی بود. من لوئیس اوپندا را در 72 ساعت فروختم، اما تعداد روزها هرگز برای دکتلر کافی نبود.

وقتی از مدیر اجرایی پرسیده شد که آیا خطر شکست مذاکرات وجود دارد یا خیر، از هرگونه گزارشی این چنینی خودداری کرد.

“هرگز. استرس زیادی وجود داشت، اما میلان برای دیدار با ما به بروژ آمد. و اگر واقعاً علاقه ندارید این کار را انجام نمی دهید.»

پائولو مالدینی و ریکی ماسارا مذاکرات را رهبری کردند روسونری در پایان، اولی یکی از اولین کسانی بود که متوجه شد و نام De Ketelaere را برای نقل مکان تابستانی مطرح کرد.

من ماسارا را از زمان رم می شناختم، مالدینی یک مکاشفه بود. آنها حرفه ای بودند، در زمینه احترام زیادی. احتمالاً در لحظات حساس فشار بیشتری بر عوامل وارد می‌کنند و تهدید می‌کنند که معامله را منفجر می‌کنند.»

در نهایت، Mannaert افکار خود را در مورد چگونگی تبدیل شدن این بازیکن بلژیکی به یک ستاره ارائه کرد.

این به چارلز بستگی دارد، او می تواند به بازیکن برتر یک تیم برتر تبدیل شود. او باید چند پوند عضله بگذارد، این چالش اصلی است. او یک مزیت دارد: توانایی عالی برای انطباق سریع. اگر مربی یک چیز را به او توضیح دهد، بلافاصله آن را به زمین می آورد. او می داند که باید چه انتظاری داشته باشد و همیشه تحت فشار عملکرد خوبی داشته است.”

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.