اینتر و میلان در تمام فصل 2021/202021/2021 پا به پای هم قدم به قدم و قدم به قدم گام برداشتند، اما این بود. روسونری تا در نهایت قهرمان سری آ شود. شاگردان سیمونه اینزاگی در روز پایانی با نتیجه 3-0 از نیمه آخر سمپدوریا گذشتند، متأسفانه فایده ای نداشت، زیرا در نهایت به نایب قهرمانی تیم استفانو پیولی رسیدند.

اینتر به رهبری آنتونیو کونته، فصل گذشته برتری یک دهه یوونتوس در سری آ را دستگیر کرد. اینزاگی که تابستان گذشته هدایت مدیریتی را برعهده گرفت، امیدوار بود که بتواند در این سمت حرکت کند نراتزوری به دومین اسکودتوی متوالی خود برای اولین بار در بیش از ده سال گذشته.

اگرچه اینتر فصل را به عنوان نامزدهای پیشرو برای کسب عنوان قهرمانی آغاز کرد، اما دو امتیاز از میلان که با 19 عنوان قهرمانی برابری کرد، فاصله داشت. با نگاهی به آغاز سال تقویمی، زمانی که آنها به وضوح جلو بودند، اینزاگی متوجه می شود که یک بازی سنگین وزن در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل لیورپول، تاثیر قابل توجهی در پیشنهاد تیمش برای اسکودتو ایجاد کرد.

تساوی دو بازی مقابل لیورپول در دوره بد ما تأثیر داشت، اما 84 امتیاز هنوز زیاد است. سفر طولانی و سخت. دو جام و در لیگ قهرمانان اروپا مقابل رئال و لیورپول شکست خوردیم. اما من باید ثابت باشم و بگویم که هیچکس دوست ندارد دوم شود،او گفت، همانطور که توسط TUTTOmercatoWEB.

در واقع، اینتر در هر چهار بازی سری A در ماه فوریه بدون برد رفت (تساوی 2، 2 شکست)، از جمله شکست 2-1 تعیین کننده فصل مقابل میلان که در آن آنها برتری نیمه نیمه را از دست دادند. علیرغم اینکه از اوایل ماه مارس به زمین در حال اجرا بودند، اما نراتزوری هرگز نتوانست دوباره کنترل شرکت را در اوج به دست آورد.

اینتر نتوانست با سرعت وحشیانه میلان در مرحله پایانی کنار بیاید، اما آنها هنوز دو جام داخلی دارند تا درد خود را کاهش دهند. یوونتوس قربانی عطش اینزاگی برای موفقیت شد نراتزوری در فینال های سوپرکاپ ایتالیا و کوپا ایتالیا بر رقبای سرسخت غلبه کرد.

بنابراین اولین فصل هدایت اینزاگی به هیچ وجه تخیل هدر نداد و نشان داد که سرمربی سابق لاتزیو می تواند در آینده به عظمت دست یابد. قهرمانی در جام حذفی داخلی به خوبی می تواند پایه و اساس آینده ای درخشان اینتر را ایجاد کند، زیرا اینزاگی به مردانش برای “فصل عالی” تبریک گفت.

به تیم برای یک فصل عالی که می توانست با اسکودتو فوق العاده باشد، تبریک می گویم. به میلان بابت 86 امتیاز و همچنین به ما برای کسب 84 امتیاز تبریک می گویم. من به این گروه افتخار می کنم، ما مانند میلان کارهای بزرگی انجام دادیم.

من تیمم را تشویق می کنم. در چند روز آینده، ما تجزیه و تحلیل خواهیم کرد که کجا می توانستیم بهتر عمل کنیم و چگونه می توانستیم اسکودتو را ببریم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *