ش. مه 8th, 2021


USATSI

مسابقات امید فرانسوی 2021 به امید حضور هواداران بیشتر به تعویق افتاد. مسابقات گرند اسلم یک هفته عقب افتاد و اکنون قرار است از 30 مه تا 13 ژوئن برگزار شود. این تصمیم نتیجه این است که فرانسه پس از افزایش پرونده های COVID-19 در حال حاضر در سومین قفل سراسری خود قرار دارد. امانوئل مکرون ، رئیس جمهور فرانسه انتظار دارد که قفل در اواسط ماه مه پایان یابد.

فدراسیون تنیس فرانسه معتقد است که به تعویق انداختن مسابقات “بهترین راه حل” است و امکان حضور هواداران بیشتر در این رویداد را فراهم می کند.

“خوشحالم که بحث و گفتگو با مقامات عمومی ، نهادهای حاکم بر تنیس بین المللی ، شرکا و پخش کنندگان ما و کار در حال انجام با WTA و ATP ، این امکان را برای ما فراهم کرده است که مسابقات رولان گاروس 2021 را یک هفته به تعویق بیندازیم. ، “ژیل مورتون ، رئیس فدراسیون تنیس فرانسه گفت ، به گزارش بی بی سی. “این به وضعیت سلامتی زمان بیشتری برای بهبود می بخشد و باید شانس ما را برای استقبال از تماشاگران در رولان گاروس ، در استادیوم تازه تغییر یافته ما که اکنون بیش از 30 هکتار مساحت دارد ، بهینه کند.

“برای هواداران ، بازیکنان و جو ، حضور تماشاگران برای مسابقات ما ، مهمترین رویداد ورزشی بین المللی بهار ، حیاتی است.”

با تغییر تاریخ ، نهادهای حاکم ATP و WTA گفتند که اکنون “با مشورت همه طرفهای تحت تأثیر تأخیر کار می کنند.” از همه قابل توجه تر ، در نتیجه انتقال یک هفته عقب فرانسه ، اکنون فقط دو هفته قبل از آغاز مسابقات ویمبلدون برگزار می شود.

READ  فیفا با تمدید ممنوعیت های فساد سپ بلاتر و جروم والک ، جریمه های اضافی یک میلیون دلاری صادر کرد

مسابقات اوپن فرانسه 2020 در پاییز سال 2020 به تعویق افتاد ، این نیز نتیجه همه گیری COVID-19 است. وقتی سرانجام مسابقات گرند اسلم برگزار شد ، رافائل نادال سیزدهمین دوره مسابقات آزاد فرانسه را از آن خود کرد در حالی که ایگا سویاتک عنوان قهرمانی آزاد زنان فرانسه را کسب کرد. در آن تورنمنت ، فقط 1000 هوادار در ورزشگاه رولان گاروس حضور داشتند تا شاهد این اقدام باشند.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *