د. ژوئن 14th, 2021


یواتسی

مسابقات فوتبال زنان NCAA در حال انجام است و مرحله یک چهارم نهایی روز یکشنبه آغاز می شود. شانزده تیم در این مسابقات شروع کردند و فقط هشت تیم باقی مانده اند زیرا برخی از بهترین برنامه های زنان در این کشور آماده می شوند تا مشخص کنند چه کسی در چهار مرحله نهایی قرار دارد. علاقه مندان می توانند از برنامه CBS Sports ویدیوی زنده از تمام اقدامات مرحله یک چهارم نهایی را مشاهده کنند.

در اینجا نحوه تماشای مسابقات و دانستن موارد زیر آورده شده است:

براکت مسابقات فوتبال زنان NCAA

برنامه یک چهارم نهایی

یکشنبه ، 9 مه

1. ایالت فلوریدا

9. دوک

ساعت 1 بعد از ظهر

برنامه ورزشی CBS

کاری ، کارولینای شمالی

یکشنبه ، 9 مه

2. کارولینای شمالی

7. تگزاس A&M

ساعت 1 بعد از ظهر

برنامه ورزشی CBS

کاری ، کارولینای شمالی

یکشنبه ، 9 مه

4. TCU

ویرجینیا

ساعت 5 عصر

برنامه ورزشی CBS

کاری ، کارولینای شمالی

یکشنبه ، 9 مه

11. سانتا کلارا

14. کلمسون

ساعت 5 عصر

برنامه ورزشی CBS

کاری ، کارولینای شمالی

چگونه آنها به اینجا رسیده اند

در مرحله یک چهارم نهایی زنان فقط یک تیم شماره یک قرار دارد که ایالت فلوریدا نماینده برتر است. شماره 2 کارولینای شمالی ، شماره 4 TCU ، شماره 7 تگزاس A&M ، شماره 9 دوک ، شماره 11 سانتا کلارا ، شماره 14 کلمسون و ویرجینیا بدون دانه ، هشت تیم را که برای رسیدن به یک مرحله در چهار مرحله نهایی رقابت می کنند ، جمع می کنند. تیم ببرها در ضربات پنالتی شماره 3 UCLA را ناراحت کردند و ویرجینیا به عنوان تنها تیم عقب افتاده پشت هت تریک مهاجم ستاره ای ، دیانا اردونز ، به مرحله یک چهارم نهایی صعود کرد. او Cavs را با نتیجه 3 بر 0 به سود رایس برد.

NWSL ستاره های آینده

تیم های باقیمانده با بازیکنانی که قبلاً برای NWSL بلیط شده اند ، ذخیره می شوند. با تشکر از قوانین تغییر یافته پیش نویس سال گذشته ، تعدادی از بازیکنان در حال حاضر در حال رقابت هستند که برایانا پینتو هافبک کارولینای شمالی بلیط تیم های NJ / NY Gotham FC ، کلسی Turnbow مهاجم سانتا کلارا در راه رفتن به شیکاگو و یازمین رایان وینگر TCU است. به پورتلند. بعلاوه ، Jaelin Howell از ایالت فلوریدا و Alexa Spaanstra از ویرجینیا احتمالاً در پیش نویس پیش نویس 2022 مورد تقاضای زیادی قرار دارند.

READ  سرمربی چزاره پراندلی به جای جوزپه یاچینی به فیورنتینا بازگشت

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *