“اگر جام را در دست بگیرم، تمام جام ها را در دست بگیرم یا جامی نداشته باشم… فقط می خواهم هفته خوبی داشته باشم. این فرصت ها زیاد پیش نمی آیند. من می خواهم سعی کنم زمانی که وجود دارد آن را بگیرم” – لیدیا کو، که قهرمانی تور گروهی LPGA CME را با یک ضربه هدایت می کند

آخرین به روز رسانی: 18/11/22 12:02 صبح

لیدیا کو از نیوزلند قهرمانی تور گروهی CME را رهبری می کند

لیدیا کو از نیوزلند قهرمانی تور گروهی CME را رهبری می کند

لیدیا کو تلاش خود را برای کسب بزرگترین جایزه در تاریخ گلف زنان با ضربه زدن به درخت و ایجاد بوگی در رتبه پنج آغاز کرد، اما بقیه روز پنجشنبه در مسابقات قهرمانی تور گروه LPGA CME نمی توانست بهتر از این پیش برود.

کو نیوزیلندی با هشت پرنده پاسخ داد، از جمله چهار بازیکن متوالی در اواخر دور در باشگاه گلف تیبورون، که او را به امتیاز هفت زیر 65 سال و یک گل برتری در فینال فصل تور LPGA رساند.

این هفته چیزهای زیادی در خطر است، حتی فراتر از جایزه 2 میلیون دلاری برای برنده.

کو یک امتیاز در رقابت برای بهترین بازیکن سال تور LPGA دارد، در حالی که به نظر می رسد او جایزه Vare را برای کمترین میانگین امتیاز کسب کند. هر دو ارزش یک امتیاز را در پیشنهاد او برای واجد شرایط شدن برای تالار مشاهیر LPGA دارند.

کو گفت: “اگر جام را در دست بگیرم، تمام جام ها را در دست بگیرم یا جامی نداشته باشم… فقط می خواهم هفته خوبی داشته باشم.” “این فرصت‌ها زیاد به وجود نمی‌آیند. من می‌خواهم سعی کنم زمانی که وجود دارد، از آن استفاده کنم.”

همه چیز درست در مقابل کو، که دو برد در سالی که او آن را ثابت ترین سال خود در تور LPGA می داند، به دست آورده است. و درست پشت سر رقبای زیادی قرار دارند.

دانیل کانگ و پاجاری آناناروکارن از تایلند پس از کاردینگ 66 کمی پشت سر کو هستند، جما درایبورگ از اسکاتلند و هیو جو کیم از کره جنوبی 67 ها را اخراج کردند و نلی کوردا و بروک هندرسون با 68 ها در گروه بودند.

کوردا چهار ماه اوایل امسال به دلیل عمل جراحی برای لخته شدن خون در بازوی چپ خود را از دست داد. او در نهایت به قدرت کامل بازگشت و پیروزی هفته گذشته او در ساحل در باشگاه گلف پلیکان به او اجازه داد تا به شماره 1 رنکینگ جهانی زنان بازگردد.

هندرسون هفته گذشته به دلیل کمردرد مجبور به کناره گیری شد و این زن کانادایی حتی مطمئن نبود که بتواند بازی کند. اما او تنظیماتی را در چرخش خود انجام داد و این به او اجازه داد تا تیبورون را با 68 قابل احترام دور بزند.

هندرسون یک شوت خارجی به بهترین بازیکن سال دارد، اگرچه او باید برنده شود و کو و مینجی لی سوم یا بدتر شوند.

لی که در این فصل رکورد LPGA Tour را با 3.7 میلیون دلار درآمد کسب کرده است، با 71 افتتاحیه افتتاح شد. .

کو در شروع مسابقات فقط با برخورد به درخت توانست بخندد.

او گفت: «تقریباً مثل این است که من دو بار تی شات داشتم. “با وجودی که من یک نفر پنجم را رد کردم، می‌دانستم که تعداد زیادی حفره به سمت باد می‌رود. سعی کردم زیاد ناامید نشوم. چهار سوراخ اول در باد یک جانور هستند. می‌دانستم که آیا می‌توانم صبر کنم و صبور باشم. ، فرصت های زیادی وجود خواهد داشت.

“من توانستم تعداد زیادی از آنها را در پشت نه بگیرم.”

و این با یک همتراز شروع شد. او به سرعت روی یک تراشه از نزدیکی سبزه سیزدهم وارد شد و آن را در فاصله 12 فوتی کنار سوراخ تماشا کرد. کو پوت همتراز را انجام داد و او در حال دویدن بود و چهار مرغ مستقیم درست می کرد. این کمک کرد که دو نفر پنجم شوند.

کوردا یک شانس آسان برای پرنده را در هفدهم پار پنج وقتی آنقدر رانندگی کرد که فقط 159 یارد باقی مانده بود، از دست داد. اما او خیلی کوتاه آمد و نتوانست بالا و پایین شود. این محصول چیزی بود که او از آن به عنوان فریب خوردن اغلب در پایان یاد کرد.

کوردا سال گذشته شانسی برای دریافت همه جوایز داشت تا اینکه جین یونگ کو او را شکست داد و این سومین سال پیاپی بود که ستاره کره جنوبی در تیبورون برنده شد.

چهارتایی کردن پشت سر هم مشکل خواهد بود. جین یونگ کو با 72 باز شد و همچنان با مچ دست چپ بیمار دست و پنجه نرم می کرد.

مسابقات قهرمانی تور گروهی CME را در طول هفته به صورت زنده از Sky Sports تماشا کنید. پوشش زنده جمعه از ساعت 19 به صورت زنده در Sky Sports Golf و – به صورت رایگان – در کانال YouTube Sky Sports Golf ادامه دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *