دو تیم بوندسلیگا پیشتاز رقابت برای ویلفرد گنونتو، جوان با استعداد ایتالیایی هستند که در سن 18 سالگی، چهار بار با تیم ملی ایتالیا زیر نظر روبرتو مانچینی در مسابقات لیگ ملت‌های یوفا حضور داشته است. این بازیکن جوان تابستان گذشته آکادمی جوانان اینتر را ترک کرد و به عنوان بازیکن آزاد به اف سی زوریخ پیوست.

به گفته کارشناس بازار نقل و انتقالات جانلوکا دی مارتزیوبر اساس اطلاعات، فرایبورگ برای گنونتو به جایگاه قطبی صعود کرده است، اما با این وجود با رقابت سختی از سوی باشگاه آلمانی هوفنهایم روبرو خواهد شد. با این حال، از بین این دو، این دومی است که با حضور مربی آندره برایتنرایتر، که فصل گذشته با این جوان جوان 18 ساله کار کرد و آنها سوپر لیگ سوئیس را به زوریخ آوردند، برتری دارند.

به گفته زوریخ، او 10 میلیون یورو ارزش دارد ترانسفرمارکت. طرف سوئیسی علیرغم انقضای قرارداد او در پایان فصل آینده، پیشنهادهای کوچک باشگاه های علاقه مند را دریافت نخواهد کرد.

گنونتو اولین بازی خود را در تیم ملی انجام داد آتزوریاولین گل لیگ ملت ها مقابل آلمان قبل از زدن اولین گل خود در بازی معکوس برای تبدیل شدن به جوان ترین گلزن این کشور با تنها 18 سال و 222 روز سن، رکورد قبلی برونو نیکوله از سال 1958 را شکست.

این ستاره یکی از دو بازیکن مهمی خواهد بود که مسابقات قهرمانی اروپا زیر 19 سال ایتالیا را به دلیل محرومیت از سفر زوریخ به دلیل برگزاری دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا در ماه ژوئیه از دست داده است. دیگری جورجیو اسکالوینی از آتالانتا است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *