د. ژوئن 14th, 2021


مسابقه عنوان حتی اگر هم انجام شود و غبارروبی شود وضعیت منچستر سیتی به عنوان قهرمان انگلیس هنوز رسماً تأیید نشده است. اگر هيچ يك از فولام و وست برومويچ آلبيون بخواهند از شرايط قهرماني با شفيلد يونايتد فرار كنند ، نبرد سقوط نياز به يك چرخش كمتر چشمگير خواهد داشت.

اما هنوز در لیگ برتر دراماتی وجود دارد که باید تعداد زیادی از باشگاه ها برای کسب چهار دیدار برتر و با این شرایط صعود به لیگ قهرمانان اروپا در رقابت باشند. جوایز تسلیت برای نفرات پنجم و ششم در نظر گرفته شده است ، اگر برنده فینال جام حذفی انگلیس بین چلسی و لستر سیتی از قبل به لیگ قهرمانان اروپا صعود کرده باشد ، جایگاه های لیگ اروپا تضمین می شود. این همچنین به معنای حضور در مسابقات افتتاحیه لیگ کنفرانس اروپا برای هر تیمی است که هفتم شود.

با این حال ، این ثروتهای لیگ قهرمانان است که همه این باشگاه ها می خواهند و برای بازیکنانی مانند لیورپول و تاتنهام به هیچ وجه تضمین شده نیست. منچستر یونایتد که هنوز 5 بازی برای انجام بازی باقی مانده است ، به نظر می رسد که شرایط صعود را دارد اما چه کسی به آنها و رقیب سرخپوشانش سیتی پیوست؟ بیایید نگاهی به جدول رده بندی و اجرا در هشت تیم برتر بیندازیم.

3. چلسی – 64 امتیاز

موارد باقی مانده – آرسنال (ساعت) ، لستر (ساعت) ، استون ویلا (یک)

از نظر ریاضیات نامزدی در چهار تیم برتر آنها کاملاً پایان یافته و غبارآلود نیست ، اما دشوار است که ببینیم چگونه تیمی که در طی سه هفته دو بار منچسترسیتی را شکست داده است ، می تواند آنقدر تماشایی از هم بپاشد که اجازه دهد چهار تیم برتر از لیست خود خارج شوند. گرفتن از زمان انتصاب توماس توخل ، چلسی دومین تیم برتر انگلیس بوده است و احتمالاً صعود آنها به فینال لیگ قهرمانان اروپا همین امر را در اروپا نشان می دهد.

با گفتن اینها ، برنامه آنها به هیچ وجه آسان نیست و اگر آنها با پیروزی 2-1 در ورزشگاه اتحاد از یک گل پایین نمی آمدند ، احتمال اینکه چلسی بتواند چهار تیم برتر را حفظ کند ، اضطراب داشت. هیچ کس ، حتی آرسنال ، نمی تواند بداند که آرسنال چهارشنبه در استمفوردبریج ظاهر خواهد شد ، و بازی با لستر و استون ویلا روش های ساده ای برای جمع کردن مبارزات نیست. اگر یکی از آن پیروزی ها مقابل روباه ها رقم بخورد ، به لطف پیروزی شنبه شش امتیاز دیگر تمام امتیازات لازم است. حتی بدون آنها ، مردان توچل به اندازه کافی کار کرده اند.

READ  شانس و انتخاب لیگ قهرمانان یوفا 2021: مدل فوتبال اثبات شده بهترین شرط بندی PSG و بارسلونا را نشان می دهد

4. لستر – 63 امتیاز

موارد باقی مانده – منچستر یونایتد (یک) ، چلسی (یک) ، تاتنهام (ساعت)

اعصاب مطمئناً باید در ورزشگاه کینگ پاور پس از باخت 4-2 در خانه مقابل نیوکاسل یونایتد درگیر شوند. لستر می دانست که مسابقه ای دوستانه پیش رو دارد ، اما سه امتیاز در مقابل یک سرگرمی بدون تهدید به سقوط ممکن است فضای کافی برای تنفس داشته باشد. در عوض ، آنها به طرز فاجعه باری سقوط کردند ، چهار گل کمتر از 73 دقیقه به تیمی که از ماه ژوئیه در بازی های لیگ برتر این تعداد گل نزده بود.

اکنون کاملاً محتمل به نظر می رسد که آنها امتیازات آخر فصل خود را جمع کرده باشند ، از شش مسابقه گذشته خود در لیگ برتر فقط دو برد. هیچ چیز قطعی نیست – آنها قبلاً در ماه دسامبر ثابت کرده اند که کیفیت شکست دادن تاتنهام را دارند – اما اگر آنها در راه منچستر یونایتد و چلسی شکست بخورند ، طبیعی است که سرها پایین بیایند.

لستر در این فصل فوق العاده بوده و در کل تیم خود از کیفیتی برخوردار است که اگر بتواند به لیگ قهرمانان برسد عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان اروپا دارد. با این حال ، منصفانه است که س questionال کنیم آیا شکست فصل گذشته ممکن است بیش از برندان راجرز و تیم او باشد. سال گذشته آنها از قفل دوم در لیگ بازگشتند اما با شکست در روز آخر مقابل منچستر یونایتد از جمع چهار تیم برتر سقوط کردند. برندان راجرز پس از شکست در نیوکاسل گفت: “ما این کار را برای خود بسیار سخت تر کرده ایم اما هنوز در دست ما است. ما باید بجنگیم و گروهی هستیم که با هم هستیم.” مطمئناً این مسئله بیش از آنچه باید چالش برانگیز شده است.

5. وستهام – 58 امتیاز

مسابقات باقی مانده – اورتون (ساعت) ، برایتون (یک نفر) ، وست بروم (یک) ، ساوتهمپتون (ساعت)

داستان غافلگیرکننده این فصل ممکن است در آستانه پایان دادن به آخرین پیچ باشد زیرا مسیر رسیدن به چهار دیدار برتر برای وستهام باز می شود. روز یکشنبه در خانه اورتون به پیروزی رسید و ناگهان شاگردان دیوید مویس بسیار خوب ظاهر می شوند و در مصاف تیم هایی هستند که سرنوشت این فصل آنها به طور کامل رقم خورده است. شاید تنها نقطه ضعف چکش ها این باشد که این ممکن است بازی هایی باشد که باید ثابت کنند که به عنوان یک تیم واکنش دهنده بسیار م beثرتر هستند.

READ  زوران ورکیچ به باشگاه بسکتبال ایران اکسون پیوست - اخبار ورزشی

نکته بسیار مهم برای مویس ، بازیکنان اصلی در زمان بازی برگشت هستند. مایکل آنتونیو برگشت و در پیروزی 2-1 برابر برنلی که وستهام آرزو داشت چهار بازی برتر را تجربه کند ، هر دو گل را به ثمر رساند. دکلان رایس می تواند برای دیدار اورتون در رقابت باشد و اگر اینطور نباشد ، بازی های بعدی نیز به دنبال آن خواهند بود. وقتی این دو شروع می کنند ، چکش ها به طور مداوم رقابتی هستند و از آخر هفته افتتاحیه این فصل تنها در شش بازی بزرگ لیگ برتر شکست خورده اند. با یافتن فرمهایی از جمله Said Benrahma و Pablo Fornals در دور دوم ، شاید فقط کیفیت صعود در لیگ قهرمانان در ورزشگاه لندن وجود داشته باشد.

6. لیورپول – 57 امتیاز

مسابقات باقی مانده – منچستر یونایتد (یک) ، وست بروم (یک) ، برنلی (یک) ، کریستال پالاس (ساعت)

برای لحظه ای احساس شد که پاشنه آشیل فصل لیورپول دوباره برای آنها هزینه دارد. با این وجود مصدومیت بیشتر مدافعان میانی ، یورگن کلوپ را مجبور کرد نام یک زوج مدافع میانی را به نام های ریز ویلیامز و ناتانیل فیلیپس معرفی کند زیرا اوزان کاباک در کنار زمین به ویرجیل ون دیک ، جو گومز و جوئل ماتیپ پیوست. بازی آنها در برابر ساوتهمپتون تهدید به تبدیل شدن به یک مضحکه آشنا در آنفیلد در سال 2021 بود ، جایی که لیورپول فرصت های ناتمام زیادی دارد اما در انتهای آن مجازات می شود ، اما در عوض لحظاتی پس از پاک شدن آلیسون پس از خطای ناآرام ترنت الکساندر-آرنولد سادیو مانه به عبور از خانه صلیب محمد صلاح در پشت دروازه.

آنها اکنون به شدت درگیر بازی هستند ، اما چیز زیادی به بازی عجولانه آنها در روز پنجشنبه مقابل منچستر یونایتد بستگی دارد ، دیداری که تنها 50 ساعت پس از دیدار تیم اوله گونار سلسکایر با لسترسیتی برگزار می شود. برنده شوید و آنها سه بازی در برابر تیم هایی دارند که از نظر ذهنی ممکن است به هر حال در ساحل باشند. البته لازم به ذکر است که شاگردان یورگن کلوپ در دفاع دفاعی کم بلوک بیش از سهم دشواری های خود داشته اند و آنها در برابر ساوتهمپتون به این کار ادامه دادند. اما تیم های زیادی بالاتر از آنها هستند که با خوشحالی لیست های اصلی را با قهرمانان 2019-20 عوض می کنند.

READ  امتیاز چلسی و آرسنال: امیل اسمیت رو با خطای جورگینیو به پیروزی توپچی ها رسید

7. تاتنهام – 56 امتیاز

مسابقات باقی مانده – گرگ ها (ساعت) ، استون ویلا (ساعت) ، لستر (یک)

شکست 3-1 خارج از خانه مقابل لیدز یونایتد شاید برای از بین بردن امیدهای تکان دهنده آنها برای صعود به لیگ قهرمانان کافی بوده است ، و این برای رایان میسون مدیر موقت و بازیکنانش ناامید کننده تر بود ، به نظر می رسید نتیجه روز جمعه دروازه یک بازی احتمالی در چهار تیم برتر است. – در روز آخر فصل در لستر.

این یک بازی بود که توسط ایرادهای آشنا اسپرز در این فصل تعریف شده بود. بیش از حد به هری کین و هونگ مین سون برای گلزنی اعتماد داشتند ، مهاجمان دیگر آنها به ندرت به زندگی سوسو می زدند – دل آلی در نیمه اول عالی بود اما گرت بیل پس از هت تریک اخیر خود در هیچ کجا دیده نمی شد – در حالی که دفاع آنها با اریک مشکل داشت. Dier نگاه کردن از سرعت.

به نظر می رسد که یک فصل دیگر در لیگ اروپا واقع بینانه ترین چشم انداز اسپرز باشد ، اگرچه دو بازی بعدی آنها باید در پیروزی خود باشند ، به خصوص که کین در هفته های پایانی لیگ بهترین فرم خود را به دست می آورد.

8. اورتون – 52 امتیاز

مسابقات باقی مانده – وستهام (یک) ، استون ویلا (یک) ، شفیلد یونایتد (ساعت) ، ولوز (ساعت)

لیگ قهرمانان اروپا احتمالاً اورتون را پشت سر گذاشته است اما با کسب هفتمین موقعیت کافی برای حضور در لیگ کنفرانس اروپا ، تیم کارلو آنچلوتی علی رغم لکنت های اخیر ، همچنان در ترکیب اروپا باقی مانده است. در هفت بازی گذشته خود در لیگ ، آنها فقط یک پیروزی برابر آرسنال داشته اند و امتیازاتی مانند کریستال پالاس ، برنلی ، برایتون و استون ویلا را از دست داده اند. این شکل یک چهار مدعی برتر نیست.

با وجود چهارمین رکورد برتر لیگ در خارج از خانه ، اورتون در حالی که دو بازی خارج از پارک گودیسون باقی مانده است ، می تواند خود را بیشتر در ترکیب ببیند.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *