پس از 7 سال خدمت به بانوی پیر، دوران پائولو دیبالا در یوونتوس به پایانی ضد آب و هوایی رسیده است. این بازیکن آرژانتینی در چند سال گذشته به میزان قابل توجهی از آسیب‌های ناشی از مصدومیت برخوردار بود بیانکونری حاضر به پاسخگویی به خواسته های قراردادی او نبودند. اینکه مدیریت در ارزیابی خود درست یا نادرست بوده دیگر مهم نیست. این در گذشته است و در حال حاضر، لا جویا باید برای خود مقصد جدیدی پیدا کند. اگرچه خواستگاران دقیقاً در صف خدمات او قرار نمی‌گیرند، اما این جوان 28 ساله یکی از داغ‌ترین کالاهای موجود در بازار عوامل آزاد است و استعداد نادرست او مطمئناً توجه برخی از پسران بزرگ در ایتالیا و خارج از کشور را جلب می‌کند. پس بیایید نگاهی به برخی از محتمل‌ترین خواستگاران او بیندازیم که می‌توانند در تابستان امسال دیبالا را قبل از تلاش برای شناسایی مقصد ایده‌آل او دنبال کنند.

اینتر

آنچه در هفته های گذشته به عنوان یک “معامله انجام شده” گزارش شده بود، در حال حاضر بسیار کمتر قطعی به نظر می رسد. اینتر تصمیم گرفت ضمن تسریع روند بازگشت روملو لوکاکو، تعقیب آرژانتینی را متوقف کند. در واقع این است نراتزوری عدم اطمینانی که کل بحث در مورد آینده این بازیکن را دوباره باز کرد.

اما حتی اگر جوزپه ماروتا و شرکت تصمیم بگیرند که مذاکرات را از سر بگیرند، آیا دیبالا باید این تغییر را بپذیرد در حالی که می‌داند می‌تواند برای دوتایی طلایی لوکاکو و لائوتارو مارتینز که مجدداً متحد شده‌اند، بازی کند؟

اینتر ممکن است سودآورترین دستمزدها و شانس بردن ظروف نقره ای را ارائه دهد، اما شاید از نظر ورزشی انتخاب ایده آلی نباشد.

میلان

دنبال کردن Beneamata’s بر اساس آخرین گزارش‌ها، رقبای آن‌ها به صحنه آمدند. با این حال روسونری ممکن است فاقد امکانات مالی برای ارائه یک پیشنهاد فریبنده باشد.

با این حال، دیبالا به میلان از نقطه نظر تاکتیکی بسیار منطقی است که پائولو مالدینی و ریکی ماسارا حداقل باید آن را امتحان کنند.

ترکیب 4-2-3-1 استفانو پیولی در حال حاضر فاقد یک شماره 10 واقعی است که بتواند در سوراخ بازی کند و دیبالا کاندیدای عالی برای این نقش خواهد بود.

رم

فرانچسکو توتی، اسطوره رم، اخیراً این ایده را مطرح کرده است، اما چیزی که بیش از همه مهم است این است که ژوزه مورینیو، تیاگو پینتو و بقیه بازیکنان چه هستند. جالوروسی مدیریت برای تابستان آینده آماده است.

یادآور پرونده میلان. رم پس از آخرین تحولات در مورد اینتر و لوکاکو دوباره وارد رقابت برای دیبالا شد، اما آیا پایتخت ایتالیا مقصد مناسبی برای لا جویا?

شاید اگر نیکولو زانیولو با مبلغ هنگفتی فروخته شود، خزانه باشگاه بتواند دستمزد ستاره سابق پالرمو را تامین کند. اما توقع نداشته باشید که رم برای هیچ بازیکنی پول را بشکند.

اتلتیکو مادرید

اکنون با گزینه های خارج از کشور شروع می کنیم. اگرچه اتلتیکو مادرید دقیقاً پیشتاز این رقابت نیست، اما نام این باشگاه بارها و بارها بر سر زبان ها می افتد.

دیبالا هموطن خود دیگو سیمئونه را در پایتخت اسپانیا پیدا می کند، اما همانطور که دوست خوبش رودریگو دی پل شهادت می دهد این قطعا برای تضمین موفقیت کافی نیست.

در حالی که این ایده ممکن است وسوسه انگیز باشد، کولچونروسسبک مبارزه فوتبال ممکن است برای این بازیکن 28 ساله که تقریباً منحصراً به استعداد و مهارت فنی خود متکی است مناسب نباشد.

رئال مادرید

حالا این یک است ارتباط دادن که در 24 ساعت گذشته کاملا مشخص شد و اخبار در حال ظهور حاکی از آن است که اتلتیکو طرف خطی در پایتخت اسپانیا نیست که در ردیابی مهاجمان قرار دارد.

این گزارش ادعا می کند که رئال مادرید می تواند در صورت جدایی مارکو آسنسیو در تابستان امسال برای دیبالا وارد میدان شود و کارلو آنچلوتی از طرفداران این بازیکن آرژانتینی است.

جالب هست.

انبار مهمات

میکل آرتتا، سرمربی آرسنال، بال بال های با استعداد را کاملا می ستاید لا جویا ورود با یک سرخوشی در شمال لندن همراه خواهد بود.

با این حال، توپچی ها در فصل گذشته در نبرد چهار تیم برتر خود احساس کوتاهی کردند، که به این معنی است که تا یک سال دیگر در ورزشگاه امارات لیگ قهرمانان اروپا حضور نخواهد داشت.

علیرغم پیشرفت‌هایشان در فصل گذشته، آرسنال هنوز هم تیمی است که قادر به به چالش کشیدن بزرگ‌ترین افتخارات نیست و دیبالا در صورت پیوستن به زمین آرتتا نباید انتظار مدال‌های زیادی را داشته باشد.

تاتنهام هاتسپر

با توجه به اینکه فابیو پاراتیچی مسئولیت نقل و انتقالات را بر عهده دارد، مدیر ورزشی سابق یوونتوس ممکن است تلاش کند تا دوباره با این ملی پوش آرژانتینی متحد شود.

آنتونیو کونته نیز ممکن است از طرفداران این بازیکن باشد، اما در ترکیب فعلی 3-4-3 او، سخت است که ببینیم دیبالا در کجا مناسب است.

شاید او هم تیمی سابق خود دژان کولوسفسکی را برای ایفای نقش در جناح راست به چالش بکشد، اما این جوان سوئدی توانایی های عظیم خود را در حالی که نقشی را که کاملاً با ویژگی های او مطابقت دارد را به نمایش گذاشته است.

از سوی دیگر، دیبالا تا یک وینگر طبیعی فاصله زیادی دارد.

حکم

با وجود توقف اخیر در مذاکرات، بسیاری همچنان معتقدند که اینتر محتمل ترین مقصد برای دیبالا در حال حاضر است. با این حال، شیوه ای که مدیریت او را به نفع خرید دیگری رد کرد، می تواند پیش بینی کند که دوران او در باشگاه چگونه خواهد بود.

سیمونه اینزاگی به سادگی ترکیب 3-5-2 خود را دوست دارد و با شیمی از قبل موجود بین لوکاکو و لائوتارو، مرد یوونتوس در حال خروج خود را در مقابل یک نبرد سخت می بیند، به همین دلیل است که باید به دنبال جای دیگری باشد.

با این حال، به نظر می رسد هر کجا که نگاه می کنیم موانعی وجود دارد. برای مثال، رم نمی‌تواند خواسته‌های قراردادی او را برآورده کند، و همچنین نمی‌تواند فوتبال لیگ قهرمانان اروپا را ارائه دهد – که در مورد آرسنال نیز صادق است.

در حالی که انتقال به مادرید قطعا وسوسه انگیز است، اما سبک اتلتیکو ممکن است اصلاً برای او مناسب نباشد لوس بلانکوس او را در جناح راست قرار می دهد، که فاصله زیادی با موقعیت ایده آل او دارد. همین را می توان در مورد تاتنهام هاتسپر نیز گفت.

در مجموع، میلان مقصدی عالی به نظر می رسد که به دیبالا اجازه می دهد اقامت خود را در کشور مورد قبول خود طولانی کند و در عین حال نقش یک ترکوارتیستا در سیستم 4-2-3-1 پیولی، دقیقا همان نقشی است که او برای ایفای آن به دنیا آمده است.

همینطور خواهد بود روسونری آیا می توانید چنین کودتای عظیمی را انجام دهید؟ چند هفته آینده باید پاسخ را فاش کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.