یوونتوس به هر شکلی مراقب بازیکنانی است که قراردادشان در ژوئن به پایان می رسد و آنها تمرکز خود را بر روی تمدیدهای کم فشار متمرکز خواهند کرد.

منچستریونایتد می تواند به زودی تلاش خود را برای جذب آدرین رابیو از یوونتوس پس از شروع بد در فصل افزایش دهد. مطابق با کلسیومرکاتوشیاطین سرخ قبلاً با ورونیک ایجنت مادر این هافبک قرارداد بسته اند و اکنون به دنبال تشدید مذاکرات برای بردن او به اولدترافورد هستند.

ماجراجویی اریک تن هاگ در منچستریونایتد به اشتباه آغاز شد. پس از شکست ناامید کننده 2-1 خانگی در هفته اول لیگ برتر، تیم هلندی روز شنبه در برنتفورد با نتیجه 4-0 شکست خورد، زیرا فشارها روی سرمربی سابق آژاکس در روزهای اولیه حضورش در منچستر شروع شده است.

علیرغم جذب کریستین اریکسن در تابستان، کمبود خلاقیت در خط هافبک مشکل اصلی ده هاگ تاکنون بوده است. به نظر می رسد این مرد 52 ساله رابیوت را به عنوان هدف اصلی خود برای افزودن انرژی و دقت به موتورخانه ضعیف خود معرفی کرده است. یوونتوس با جدایی این بازیکن فرانسوی مخالف نیست زیرا آنها اهداف دیگری را دنبال می کنند.

رابیو پس از تعویض پاری سن ژرمن با یوونتوس در سال 2019، هرگز پای خود را در تورین نیافت. او در فصل گذشته عملکرد امیدوارکننده‌ای داشت، اما مشکلات ناشی از ناهماهنگی می‌تواند به زودی پایانی برای دوران حرفه‌ای او در استادیوم آلیانز باشد. در ترتیب نوک زدن، این جوان 27 ساله نیز می خواهد بیرون برود.

جدایی او فضایی را برای یک نفر دیگر از پاری سن ژرمن در یوونتوس آزاد می کند. در واقع، قهرمانان رکورددار سری آ برای امضای لئاندرو پاردس رقابت می کنند. در همین حال، بازیساز آرژانتینی در پاریس از بین رفته است و با آغوش باز بازگشت به ایتالیا را در آغوش می گیرد.

به نظر می رسد انتقال رابیوت به منچستریونایتد کلیدی برای باز کردن قراردادی برای آوردن پاردس به یوونتوس تا پایان تابستان باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.