رئال سوسیداد در حالی به برد چهار بازی منچستریونایتد پایان داد که یک پنالتی بحث برانگیز باعث پیروزی 1-0 آنها در اولدترافورد در لیگ اروپا شد.

پس از مرگ ملکه الیزابت دوم در اوایل عصر، هر دو دسته از بازیکنان بازوبندهای مشکی بر بازو بسته بودند و یک دقیقه سکوت توسط همه کسانی که در داخل زمین بودند قبل از شروع بازی به طور بی عیب و نقصی رعایت شد.

یوفا تصمیم گرفت که برای به تعویق انداختن بازی خیلی دیر شده است، اما اولدترافورد به طور قابل‌توجهی کمتر از ظرفیت کامل بود و جو آرام نشان دهنده حال و هوای ملت بود. اعلان ها کم اهمیت بودند، در حالی که تابلوهای تبلیغاتی سیاه و نام تجاری کمرنگ بودند.

بازیکنان و هواداران منچستریونایتد در یک دقیقه سکوت برای ملکه الیزابت دوم
تصویر:
بازیکنان و هواداران منچستریونایتد در یک دقیقه سکوت برای ملکه الیزابت دوم

تک گل این بازی در دقیقه 59 در شرایطی بحث برانگیز به ثمر رسید. لیساندرو مارتینز که به عنوان بازیکن تعویضی در نیمه اول معرفی شد، به نظر می رسد که توپ را در محوطه جریمه کنترل کرده است، زیرا او ضربه داوید سیلوا را از فاصله نزدیک مهار کرد، علی رغم تلاش هافبک سابق منچسترسیتی که ابتدا از ران آرژانتینی منحرف شد.

مارکو دی بلو داور ایتالیایی بلافاصله یک پنالتی اعلام کرد و پس از بررسی VAR تصمیم او پابرجا ماند. بریس مندز برای برتری دادن سوسیداد به میدان آمد، ضربه نقطه ای قدرتمند و دقیق او برای داوید دخیا خیلی خوب بود.

مارتینز
تصویر:
زمانی که لیساندرو مارتینز به دلیل هندبال جریمه شد، رئال سوسیداد یک پنالتی گرفت.

کریستیانو رونالدو که برای اولین بار از 13 آگوست به ترکیب اصلی یونایتد بازگشته بود، پیشتر فکر می کرد که تیمش را پیش انداخته است، اما ضربه سر قدرتمند او از روی ارسال دیوگو دالوت در دقیقه 36 به درستی برای آفساید مردود اعلام شد.

این بازیکن 37 ساله قبل از اینکه سوسیه داد جلو بیفتد، پس از استراحت دو تلاش دیگر به هدف از دست داد. کازمیرو – که اولین بازی کامل خود را در یونایتد انجام داد – سپس یک ضربه از راه دور توسط الکس ریمیرو به خوبی مهار شد و میزبان به دنبال گل تساوی دیرهنگام بود.

با وجود این، اریک ده هاگ که پس از پیروزی یکشنبه برابر آرسنال، شش تغییر را در تیمش ایجاد کرد، اولین بازی اروپایی خود را به عنوان سرمربی یونایتد از دست داد.

اخبار تیم

اریک تن هاگ، سرمربی منچستریونایتد، در بازی افتتاحیه لیگ اروپا در روز پنجشنبه مقابل رئال سوسیداد، شش تغییر در تیمش ایجاد کرد.

کریستیانو رونالدو، کازمیرو و هری مگوایر به همراه ویکتور لیندلوف، فرد و آنتونی الانگا در ترکیب اصلی قرار گرفتند.

آنها جایگزین رافائل واران، لیساندرو مارتینز، اسکات مک تومینای، برونو فرناندز، جیدون سانچو و مارکوس راشفورد شدند. آنتونی مارسیال به دلیل مصدومیت از میادین دور ماند.

رونالدو دومین شروع فصل خود را انجام داد، در حالی که خرید تابستانی کاسمیرو اولین بازی خود را برای یونایتد در برابر تیم رئال سوسیداد از جمله داوید سیلوا، هافبک سابق منچسترسیتی آغاز کرد.

یونایتد پس از روز اول در گروه E سوم است و در دیگر بازی عصر، تیم شریف تیراسپول با نتیجه 3-0 اومونیا نیکوزیا را در قبرس شکست داد.

این اولین باری است که سوسیداد در رقابت های اروپایی مقابل حریف انگلیسی پیروز می شود، در حالی که یونایتد قبل از شکست روز پنجشنبه 18 بازی در خانه خود در لیگ اروپا شکست نخورده بود.

با این حال، با توجه به اخبار غم انگیز کاخ باکینگهام، این نتیجه باعث شد تا هم بازیکنان و هم کادرفنی در کنار زمین در سوت پایان بازی واکنشی خاموش نشان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.