یکی دیگر از آخر هفته های هیجان انگیز سری A اکنون پشت سر ماست و زمان آن رسیده است که نگاهی به همه اتفاقات یکشنبه بیاندازیم. ناپولی و رم به وضعیت خود به عنوان طرفداران پیش از بازی ادامه دادند، در حالی که اودینزه و آتالانتا در یک تساوی چشمگیر غنائم را تقسیم کردند.

در اینجا چیزی است که سه بازی یکشنبه باقی مانده در سری A ارائه می دهند.

لوکیچ قرعه دیرهنگام ایل تورو را نجات داد

بازی یکشنبه سری آ با تساوی 1-1 در ورزشگاه المپیک گرانده تورینو آغاز شد و تورینو برای اجتناب از شکست مقابل امپولی به مصاف هم رفت.

بدون سرمربی تیم، ایوان ژوریچ، که به دلیل محرومیت غایب بود، تورینو برای دستگیری یک سری شکست‌های سه بازی در لیگ، دست به کار شد.

هر چند سهمی از غنایم در مقابل هم تیمی های نیمه پایینی که در زمین چمن خانگی به دست آوردند، آن چیزی نبود گراناتا قبل از شروع بازی در ذهن داشتند، آنها باید به یک امتیاز بسنده می کردند.

پس از نیمه اول بدون گل، که قرمز مستقیم آنتونیو سانابریا به لطف VAR به زرد کاهش یافت، امپولی اولین ضربه را از طریق ماتیا دسترو، بازیکن کهنه کار سری آ زد.

علیرغم اینکه در 45 دقیقه اول موفق به ثبت یک شوت به سمت دروازه نشد، جیلی آتزوری در حالی که بازیکن تعویضی نیمه تمام برای تماشایی پیش رفت، با یک ضربه دوچرخه سواری هیجان انگیز از لبه محوطه جریمه شد.

نیکولا ولاسیچ در اواسط نیمه دوم نزدیک بود تا تورینو را به تساوی بکشاند، اما ضربه سر او از فاصله نزدیک باعث شد که گلیلمو ویکاریو، دروازه بان امپولی، دردسر نداشته باشد.

با این حال، وقتی به نظر می رسید که میهمان می توانند با هر سه امتیاز از زمین خارج شوند گراناتا کاپیتان ساسا لوکیچ با یک کمانه مناسب در دقیقه 90 برابری را به دست آورد.

در حالی که یک امتیاز به تورینو کمک کرد تا جایگاه خود را در میانه جدول حفظ کند، اما برتری امپولی نسبت به هلاس ورونای رده هجدهم اکنون به 3 رسیده است، به این معنی که یک فصل دیگر در برابر سقوط در انتظار مردان پائولو زانتی است.

در حالی که پالادینو در سری آ تاریخ ساز شد، مونزا به راحتی از اسپزیا گذشت

هواپیمای بلند پرواز مونزا بعدازظهر یکشنبه از کنار اسپزیا کالچوی خارج از رده خارج شد و یک پیروزی قانع کننده 2-0 در استادیوم بریانتو به دست آورد تا هواداران میزبان را به وجد بیاورد.

گل های هر دو طرف نیمه باعث شد سرمربی جدید رافائله پالادینو 100% شروعی در سری A داشته باشد و پس از اخراج جیووانی استروپا سه پیروزی را به دست آورد.

پالادینو علیرغم اینکه اولین تلاش خود را برای مدیریت حرفه ای انجام داد، یک تیم مونزا که لکنت زبان داشت را احیا کرد و آنها را در مسیر رسیدن به یک شاهکار بی سابقه از منطقه سقوط هدایت کرد.

این مربی 38 ساله به اولین مربی تاریخ تبدیل شده است که در سه بازی اول خود در سری آ با تیم های تازه وارد پیروز شده است و آینده لوکا گوتی همتای خود در اسپزیا را در هاله ای از ابهام قرار می دهد.

دو پیروزی مقابل یوونتوس و سمپدوریا اتفاقی نبود، زیرا کارلوس آگوستو در دقیقه 32 با پایانی خونسرد از داخل محوطه جریمه دروازه را باز کرد تا برتری 1-0 نیمه تمام شود.

مونزا از همان جایی که متوقف شد، ادامه داد و پابلو ماری، بازیکن قرضی آرسنال، یک ضربه کرنر لذت بخش از آندره آ باربریس را درست بعد از یک ساعت به خانه برگرداند.

طول کشید بیانکوروسی شش بازی بدون برد سری A قبل از اینکه آنها اولین پیروزی خود را در تاریخ لیگ برتر مقابل یوونتوس در روز هفتم کسب کنند، اما اکنون در حال ساختن موردی در رقابت میان جدول هستند.

در همین حال، شروع فصل اسپزیا در 9 بازی فرعی (W2، D2، L5) آنها را تنها سه امتیاز با منطقه سقوط فاصله می‌دهد و گوتی به طور فزاینده‌ای در بین بازیکنان نامحبوب می‌شود. آکیلوتی با ایمان.

دیا هنگام مرگ برای سالرنیتانا آن را می گیرد

مجموعه پنج بازی بدون برد سالرنیتانا در سری آ روز یکشنبه به پایان رسید، زیرا بولای دیا در آخرین لحظه به پیروزی رسید تا ورونا را با نتیجه 2-1 در ورزشگاه آرچی شکست دهد.

پس از متحمل شدن شکست های متوالی مقابل لچه و ساسولو، گراناتا وارد این مرحله شد که نیاز مبرمی به امتیاز داشت تا از شروع خوب خود در سری آ جلوگیری کنند.

چه کسی بهتر از ورونای در معرض خطر سقوط به تیم دیوید نیکولا کمک می کند تا با فشارها کنار بیاید و بر بحران موجود درست جلوی پشتیبانی خانگی غلبه کند؟

صاحبان یک بازی غم انگیز سه بازی شکست خورده در لیگ جیالوبلو امید زیادی به این رویارویی داشت زیرا میلان جوریک، طلسم سابق سالرنیتانا به عنوان دشمن به آرچی بازگشت.

با این حال، استقبال خوشایندی برای مهاجم بوسنیایی که بازی را از روی نیمکت آغاز کرد، نبود، زیرا میزبان در دقیقه 18 توسط کریستوف پیاتک، بازی را در اختیار گرفت.

این لهستانی پس از ترکیب خوبی که با شریک تهاجمی خود، فدریکو بوناتزولی انجام داد، پایانی در سطح جهانی را به پایان رساند تا سالرنیتانا در نیمه اول برتری کمی داشته باشد.

با این حال، ورونا در دقیقه 11 نیمه دوم به عقب برگشت و فابیو دپائولی از دفاع ضعیف تیم میزبان نهایت استفاده را برد تا با ساده ترین ضربه های سر از فاصله خالی، نتیجه را به تساوی بکشاند.

دیا فوق‌العاده زیرزمینی سالرنیتانا در دومین لحظه مرگ با ضربه زدن به خانه یک تلاش عالی برای اولین بار از لبه محوطه جریمه برای پیروزی در بازی برای سالرنیتانا، قلب هواداران میهمان را شکست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.