ش. مه 8th, 2021


USATSI

سرنا ویلیامز به لیست فزاینده سوپراستارهای تنیس پیوست که در مسابقات میامی اوپن آینده شرکت نخواهند کرد. ویلیامز گفت که جراحی اخیر دهان و دندان دلیل عدم حضور وی در مسابقات آینده است.

ویلیامز افزود که مسابقات میامی اوپن تورنمنتی است که وی چشم به راه آن است و از اینکه آن را از دست داده ناامید شده است.

“میامی برای من یک تورنمنت ویژه است زیرا خانه من است. من ناراحتم که امسال نمی توانم هواداران باورنکردنی را ببینم ، اما مشتاقانه منتظر بازگشت به زودی هستم.” او روز یکشنبه در بیانیه ای گفت.

نماد تنیس ، که در Palm Beach Gardens ، فلوریدا زندگی می کند ، هشت بار – بیش از هر بازیکن دیگر – در این مسابقات پیروز شده است. آخرین برد وی در میامی در سال 2015 بود.

جیمز بلیک مدیر مسابقات میامی اوپن گفت عدم حضور ویلیامز ضرر بزرگی است.

وی در بیانیه ای گفت: “مطمئناً حضور سرنا را در مسابقات امسال از دست خواهیم داد و من می دانم كه تصمیم بسیار مشكلی برای او بود.” “او بیش از هر بازیکن در طول تاریخ در مسابقات قهرمانی میامی برنده شده است ، اینجا در جنوب فلوریدا خانه دارد و همیشه مورد علاقه هواداران است.”

نواوک جوکوویچ ، رافائل نادال و راجر فدرر ، ستاره های بزرگ تنیس نیز در خارج از مسابقات میامی آزاد نشسته اند. جوکوویچ به طور مستقیم محدودیت های COVID را دلیل عدم شرکت در آن عنوان کرد.

“من تصمیم گرفتم از این وقت گرانبها در خانه استفاده کنم و در کنار خانواده ام بمانم ،” جوکوویچ در بیانیه ای گفت. “با تمام محدودیت ها ، من باید تعادل خود را در زمان تور و خانه پیدا کنم.”

READ  امتیاز USMNT U-23 مقابل مکزیک: در فینال مرحله گروهی مقدماتی المپیک Concacaf ایالات متحده 1-0 شکست خورد

نادال و فدرر هر دو گفتند که مشکلات سلامتی دلیل عدم حضور آنها در مسابقات است.

مسابقات میامی اوپن از 24 مارس تا 4 آوریل در استادیوم هارد راک برگزار می شود.

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *