میسون مانت مشتاقانه منتظر است تا با امضای قراردادی جدید در استمفورد بریج دوران حرفه‌ای خود را در چلسی طولانی‌تر کند تا بتواند قهرمانی در لیگ برتر را در فصل آینده کسب کند.

قرارداد فعلی هافبک انگلیسی در ژوئن 2024 به پایان می رسد، اما ماونت اذعان می کند که او در حال آماده شدن برای مذاکره با مالک جدید تاد بوهلی در ماه های آینده است زیرا این بازیکن 23 ساله به دنبال متعهد کردن آینده بلندمدت خود به باشگاهی است که به عنوان یک بازیکن به آن پیوسته است. پسر در کوبهام

چلسی در فصل گذشته در لیگ برتر سوم شد و از بازی‌های نقره‌ای داخلی محروم شد زیرا در ضربات پنالتی از لیورپول در جام اتحادیه و جام حذفی شکست خورد – اما ماونت به دنبال کسب افتخارات بیشتر در فصل آینده برای باشگاه و کشور است.

وقتی از مونت در مورد برنامه‌های آینده‌اش برای فصل جدید پرسیده شد، مانت درباره وضعیت قراردادش صحبت کرد و گفت اسکای اسپورتمن دو سال وقت دارم اما در این باشگاه بسیار خوشحالم. من از شش سالگی اینجا هستم، بنابراین فکر می کنم شاید در چند ماه آینده مذاکرات آغاز شود، بنابراین واضح است که هیجان انگیز است.

“هر سال جدید خاص است. من فصل گذشته نتوانستم در یک تور پیش فصل بروم، بنابراین آمدن به اینجا (لس آنجلس) برای بازگشت به آن بسیار عالی بود. همه پسرها سر و صدای زیادی داشتند، واقعاً خوب در اطراف گروه احساس می کنیم و برای بازگشت به تمرین و سخت کار کردن، این چیزی است که می خواهیم انجام دهیم. ما فصل بزرگی در پیش داریم.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

میسون مانت می گوید از احتمال تمدید قراردادش با چلسی هیجان زده است. هافبک انگلیسی همچنین انتقال مالکیت در این باشگاه را درخشان توصیف کرد.

“بعد از هر سال احساس می‌کنم که قطعاً دارم پیرتر می‌شوم، با تجربه‌تر می‌شوم، هنوز هم احساس می‌کنم جوان هستم، اما باید قدم بردارم و یک رهبر باشم. چون بازی‌های زیادی انجام می‌دهم و برای سنم تجربه دارم تا بتوانم این کار را انجام دهم. با پسرهای کوچکتر صحبت کنید زیرا من آنجا بوده ام و این کار را انجام داده ام… تا وقتی می آیند و تمرین می کنند به آنها اعتماد به نفس بدهم زیرا وقتی در یک تور پیش فصل می آیید ممکن است سخت باشد.

اما من فقط به آنها می‌گفتم که کاری را که انجام می‌دهید انجام دهید، نیازی به انجام کار خاصی ندارید، فقط همان چیزی را که بازی می‌کنید انجام دهید و قطعاً مدیر را تحت تأثیر قرار خواهید داد. آنها احساس خوش آمدی می کنند

“البته، کسب عنوان همیشه هدف است، این همیشه هدف من شخصاً شماست که می خواهید در لیگ برتر قهرمان شوید. انجام این کار بسیار سخت است زیرا باید در تمام طول بازی بسیار ثابت باشید. ما فصل گذشته را خیلی خوب شروع کردیم و در آن حضور داشتیم. یک موقعیت خوب و سپس چند بازی را از دست می‌دهی، چند امتیاز را از دست می‌دهی و سوم می‌شوی و این خیلی سریع اتفاق می‌افتد. ما آن را در فصل گذشته و احتمالاً سه فصل آخر تجربه کردیم، بنابراین اکنون این چیزی است که باید تغییر دهیم.”

اطمینان دادن به کنسرسیوم بوهلی-کلرلیک و هواداران چلسی مبنی بر اینکه او می خواهد در این باشگاه بماند به منزله یک تقویت بزرگ در کمتر از یک ماه مانده به شروع فصل جدید است.

بازیکنان چلسی پس از ضربه پنالتی این مهاجم که باعث برتری 1-0 آبی ها از ولوز شد، روملو لوکاکو را به هم ریختند.
تصویر:
چلسی به دنبال راه اندازی یک چالش قهرمانی است

سهام ماونت از زمانی که او سه سال پیش با قرارداد فعلی خود موافقت کرد، افزایش یافته است، اما این ملی پوش انگلیسی می داند که اگر چلسی بخواهد فاصله 19 امتیازی با منچسترسیتی، مدافع عنوان قهرمانی را جبران کند، بهبودهایی در هر بخش لازم است.

قهرمانی در جام باشگاه‌های جهان و سوپرجام اروپا در فصل گذشته به این معنی بود که این اولین فصل کامل و کاملاً بی‌ثمر تحت هدایت توماس توخل نبود، اما کوه جاه‌طلب تشنه چیزهای بیشتری است و انگلیس نیز برای جام جهانی قطر که در نوامبر آغاز می‌شود آماده می‌شود.

او می افزاید: «در هر فصل می خواهید کارهای بیشتری انجام دهید. “شما می خواهید بیشتر برنده شوید، بنابراین برای من که شخصاً اهداف بالاتری را تعیین می کنم و ما تیمی هستیم که دو جام خوب را در فصل گذشته کسب کردیم و می توانستیم چهار جام باشد. بنابراین ما می خواهیم قدم برداریم، ادامه دهیم. ما یک تیم و باشگاه هستیم که برنده می شویم. من قطعاً می‌توانم ببینم که ما در حال پیشروی هستیم و می‌خواهیم در فصل آینده موفق باشیم.

توماس توخل
تصویر:
توماس توخل به تغییر شکل چلسی کمک کرده است

“شما باید در هر بازی همینطور عمل کنید. برای بردن لیگ 100 امتیاز است و حتی در آن زمان بازی بسیار سختی است و به آخرین بازی نزدیک می شود. بسیار دشوار است و به همین دلیل بهترین لیگ جهان است. شما می خواهید در آن رقابت ها بازی کنید، شما می خواهید آن نبردها را با تیم هایی که در آن بالا هستند داشته باشید. این چیزی است که بازی مقابل آن تیم ها را بسیار بزرگ می کند. ما باید برای آن آماده باشیم.”

از نظر اعداد فکر می کنم فصل گذشته بهترین فصل من بود، به خصوص در چلسی [Mount was top for goal involvements registering 13 goals and 16 assists]. تمرکز من قبل از فصل این بود که واقعاً در آن جبهه به میدان بروم و بتوانم خود را به عنوان یک تهدید در آینده تبدیل کنم.

روی دگرگونی بدن سوار شوید

“فکر می‌کنم این کاملاً طبیعی است، به محض اینکه بزرگ‌تر می‌شوید، کمی بیشتر شروع به پر کردن می‌کنید. در سه سال گذشته، ساختار کمی بیشتر به دست آورده‌ام. این چیزی است که روی آن کار می‌کنم.

“شما می خواهید کسی باشید که بتواند کمی خود را به عنوان یک هافبک قرار دهد، اما مردم آن را انتخاب می کنند. این هنوز انجام نشده است، این یک سفر طولانی است و فقط شروع آن است.”

“شما می خواهید در آن سمت کار کنید، اما هنوز باید تیزبین و چابک باشید، و کارهایی که من انجام می دهم، فشار دادن و دویدن رو به جلو را انجام دهید. شما باید بتوانید این کار را نیز انجام دهید، بنابراین این کار به نتیجه می رسد. دست.”

“فصل قبل از آن احساس می‌کردم که واقعاً از نظر توپ عالی هستم، سخت کار می‌کنم و فردی در تیم هستم که توپ‌ها را به عقب می‌برد و از جلو پرس می‌کردم و فصل گذشته تمرکز من این بود که واقعاً اعداد را بالا ببرم و گل‌ها را بالاتر ببرم. من قبل از فصل اهدافی را تعیین کردم و توانستم به آنها برسم و برای من فصل خوبی بود.

به طور کلی، از نظر عملکرد می‌توانست بهتر باشد، من می‌توانستم عملکرد بهتری در کل فصل داشته باشم، اما از آن راضی بودم و حالا شما مشتاقانه منتظر فصل بعدی هستید.

تاد بوهلی - چلسی
تصویر:
تاد بوهلی، درست است، رئیس جدید چلسی است

کنسرسیوم تحت رهبری بوهلی در اواخر ماه مه تصاحب چلسی را به مبلغ 4.25 میلیارد پوند تکمیل کرد و به مالکیت 19 ساله رومن آبراموویچ بر باشگاه پایان داد.

مالکان جدید “متعهد به سرمایه گذاری در زمینه های کلیدی هستند که رقابت چلسی را گسترش داده و افزایش می دهد، از جمله توسعه مجدد استمفورد بریج، سرمایه گذاری بیشتر در آکادمی، تیم زنان و استادیوم کینگزمدو” و افزودند که “به کار مهم چلسی ادامه خواهند داد.” بنیاد چلسی».

با توجه به اینکه ترکیب تیم اصلی نیز در حال توسعه است، شور و شوق زیادی در هوای چلسی وجود دارد – و ماونت فاش کرد که مالک جدید قبلاً در مورد انتظاراتش با بازیکنان صحبت کرده است.

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

ریس جیمز درباره پیام تاد بوهلی مالک جدید چلسی به بازیکنان صحبت کرد و گفت که بازگشت بن چیلول از مصدومیت کمک بزرگی به تیم خواهد کرد.

او می افزاید: «از زمانی که اعلام شد، او بسیار صمیمی بوده است. “قبل از اینکه من برگردم بیشتر کنسرسیوم در زمین تمرین و در اطراف پسران و کادر مربیگری بودند، که بدیهی است که دیدن و شروع به ایجاد پیوندها و نزدیک بودن بسیار خوب است. این فقط شروع است اما برای ما بسیار هیجان انگیز است. ما مشتاقانه منتظر آنچه در آینده خواهیم داشت هستیم.

“برای داشتن آن سلطنت طولانی تحت رومن، خیلی سریع تغییر کرده است، این یک شروع جدید است، شما باید خیلی سریع به آن عادت کنید و آنها تا کنون درخشان بوده اند، وارد شوید و ما را با اعتماد به نفس زیادی پر کنید. ما به عنوان بازیکنانی که ما همیشه روی کارهایی که می‌توانیم در زمین انجام دهیم تمرکز کرده‌ایم، اما وقتی می‌دانی همه چیز خارج از زمین تحت کنترل است، اعتماد به نفس شما را پر می‌کند.

“در هر باشگاهی اتفاقات زیادی می افتد و این چیزی است که لیگ برتر را هیجان انگیز می کند. هر فصل شما نمی دانید کدام تیم قرار است فشار بیاورد، کدام تیم واقعاً تا اولین بازی قوی خواهد بود. ما هیجان زده هستیم. و ما روی آنچه اینجا در باشگاه می‌گذرد تمرکز می‌کنیم و هر کاری از دستمان بر می‌آید در زمین فوتبال انجام می‌دهیم تا برای اولین بازی آماده باشیم، اما من غوغا می‌کنم، هیجان‌زده هستم که فصل دیگری است و ما آماده‌ایم.”

لطفاً از مرورگر کروم برای پخش‌کننده ویدیویی در دسترس‌تر استفاده کنید

استن کاستن، مدیر اجرایی لیگ اصلی بیسبال LA Dodgers، که بخشی از مالکیت آنها نیز متعلق به تاد بوهلی است، به هواداران چلسی اطمینان داده است که آنها در دستان خوبی هستند.

فصل جدید برای جام جهانی قطر پس از 16 دور رقابت های لیگ برتر متوقف می شود تا بازیکنانی که به این مسابقات می روند این بار با چالش جدیدی روبرو خواهند شد.

این یک کوه است که آماده است تا گام های خود را بردارد.

“عجیب خواهد بود که در حوالی زمان کریسمس توقف کنیم و بعد از آن ادامه دهیم. خواهیم دید که چگونه پیش می رود. ما بسیار هیجان زده هستیم و مشتاقانه منتظر هستیم که جام جهانی چه چیزی به ارمغان بیاورد. چنین هیاهویی در سراسر کشور وجود دارد. به خصوص بعد از اتفاقی که در یورو گذشته افتاد. من احساس می کنم که فصل خوبی خواهد بود. اما برای ما به عنوان بازیکنان این یک فصل قدیمی طولانی خواهد بود.

“شما به یک شروع قوی نیاز دارید. شما می خواهید با احساس خوب به جام جهانی بروید و به عنوان یک تیم خوب بازی کنید. امیدوارم که اینطور باشد. ما چند پسر انگلیسی در این گروه داریم، یک پسر آمریکایی در این گروه نیز قرار است در گروه ما باشد، بنابراین هیجان انگیز خواهد بود. ما فقط باید به عنوان یک تیم قوی بمانیم.”

بازی های چلسی 2022/23

چلسی فصل 2022/23 خود را با سفر مستقیم به اورتون تحت هدایت فرانک لمپارد آغاز کرد. اسکای اسپورت قبل از میزبانی از رقبای لندنی اسپرز در اولین بازی خانگی خود.

تیم توماس توخل با لمپارد اسطوره آبی ها در گودیسون پارک در تاریخ 6 آگوست، ساعت 5:30 بعد از ظهر، قبل از دیدار تاتنهام از استمفوردبریج یک هفته بعد، در گودیسون پارک دیدار می کند.

چلسی در 17 سپتامبر در غرب لندن میزبان لیورپول، 22 اکتبر منچستریونایتد و 5 نوامبر آرسنال خواهد بود.

آخرین بازی آنها قبل از تعطیلات یک ماهه جام جهانی خارج از خانه در نیوکاسل است و آنها مبارزات خود را در روز باکسینگ در برابر بورنموث تازه صعود کرده ادامه می دهند.

چلسی در 25 فوریه به تاتنهام و در 29 آوریل به آرسنال می رود، در حالی که دومی در 5 بازی اخیر از جمله منچسترسیتی خارج از خانه در آخر هفته آخر فصل و نیوکاسل در خانه در روز پایانی بازی را آغاز کرده است.

چلسی کدام موقعیت ها را هدف قرار داده است؟

انتقال چلسی

ملیسا ردی، گزارشگر ارشد اسکای اسپورت نیوز:

حالا که کنسرسیوم 4.25 میلیارد پوندی باشگاه به رهبری تاد بوهلی تکمیل شده است، چلسی برنامه های جذب تابستانی خود را ادامه می دهد.

آبی ها در حال حاضر با ژول کونده، مدافع سویا به توافق شفاهی رسیده اند. مذاکرات در مورد قرارداد کونده در سال گذشته به شکست انجامید، اما از همه طرف‌ها خوش‌بینی وجود دارد که این بار انجام خواهد شد.

پرسنل کیمپمبه، بازیکن پاری سن ژرمن، بخشی از لیست کوتاه گزینه های دفاع مرکزی است و ترجیح توماس توخل است. خوزه خیمنز از اتلتیکو مادرید و جوسکو گواردیول از لایپزیگ نیز از جمله افرادی هستند که مورد بررسی قرار می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *