میلان مدتهاست که ایوان ندیکا را به عنوان یکی از اهداف اصلی خود برای دفاع معرفی کرده است، اما ممکن است برای بدست آوردن او یک سال صبر کنند. به نظر می رسد این مدافع میانی مصمم است در پایان قراردادش با آینتراخت فرانکفورت به صورت رایگان از این تیم جدا شود.

همانطور که در کوریره دلو اسپورت، روسونری سعی خواهد کرد از این موقعیت برای دریافت تخفیف زیادی در ارزش گذاری خود استفاده کند. آنها پیشنهادی 15 میلیون یورویی ارائه نکرده اند، همانطور که برخی گزارش ها از آلمان منتشر شده است. آنها نقشه می کشند تا در صورت مشاهده فرصتی برای انتقال فوری، حداکثر 10 میلیون یورو روی میز بگذارند، که هنوز اتفاق نیفتاده است.

میلان در سال 2023 یکی از پیشتازان برای گرفتن ندیکا در حرکت بوسمن خواهد بود. او مطمئناً از موقعیت خود برای افزایش مطالبات خود در مورد دستمزد استفاده خواهد کرد. با توجه به نمایش قوی او در بوندسلیگا، رقابت قابل پیش بینی جنگنده خواهد بود.

بنابراین، روسونری در بال ها منتظرند تا ببینند بین مرد فرانسوی و بمیر آدلر قبل از روز ضرب الاجل متفاوت از مانوئل آکانجی، که در وضعیت مشابهی قرار دارد، او نه منجمد شده است و نه در اطراف خرید کرده است. خود بازیکن اصرار ندارد که فوراً جدا شود، زیرا او این فرصت را خواهد داشت که در این فصل در لیگ قهرمانان اروپا ستاره شود.

دیدگاه ما در مورد میلان در حال تعقیب N’Dicka

به غیر از پیشاهنگی، آنها پس از جدایی آلسیو رومانیولی در این نقش نسبتاً خفته بودند. شاید آن‌ها واقعاً وقت دارند تا ببینند این موضوع چگونه پیش می‌رود، زیرا می‌توانند یک جوان با استعداد را به قیمت ارزان بربایند. تکل زدن فصل با چهار تیم کنونی آنها در عقب کار عجیبی نخواهد بود.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.