انتظار نمی رود میلان در ژانویه فعال باشد، زیرا آنها سعی می کنند برخی از نیازها را از طریق حرکت های ارزان برطرف کنند. بودجه آنها برای زمستان کم است و فقط به این دلیل از آن استفاده نمی کنند. خریدهای گران قیمت برای تابستان رزرو می شوند، La Gazzetta dello Sport اطلاع می دهد.

را روسونری در سال‌های اخیر به ندرت خرید عمده‌ای را در نیمه‌فصل انجام داده‌اند. آنها در سال 2021 سون باتمن را تعقیب کردند، اما قدم نهایی را برنداشتند. او در نهایت به نیوکاسل پیوست، زیرا از زمان شکوفا شدن پیر کالولو دیگر نیازی به یک مدافع میانی بالا نبود.

میلان ممکن است در ژانویه به دنبال یک دروازه بان جدید برود، اما فعلاً در حالت انتظار به سر می برد. مایک میگنان یک هفته دیگر تست های بیشتری را انجام خواهد داد. آنها فقط در صورتی مداخله خواهند کرد که نتایج به ویژه دلسرد کننده باشد.

در چنین رویدادی، روسونری مارکو اسپورتیلو را در اولویت قرار خواهد داد. با این حال، اگر آتالانتا از رفتن او امتناع می‌کرد و آنها یک توپ‌باز قابل اعتماد دیگر را با هزینه کم پیدا می‌کردند، او را وارد می‌کردند و قرارداد آینده را با تیم نهایی نهایی نمی‌کردند. برگاماشی پشتیبان گیری.

در مورد نقش های دیگر، آنها وام هایی را با گزینه خرید دنبال خواهند کرد. حکیم ضیچ آنها را با درخواست های قراردادی خود قیمت گذاری کرد. آنها می توانند از مهاجم دیگری استفاده کنند، اما به احتمال زیاد این موضوع تابستانی خواهد بود. یاسین ادلی باید بماند، در حالی که آنها سعی خواهند کرد تیموئه باکایوکو را تخلیه کنند. آنها در چند هفته آینده بیشتر بر روی برنامه های افزودنی تمرکز خواهند کرد.

برداشت ما از میلان در ژانویه

آنها به سطحی رسیده‌اند که بهبود تیم بدون هزینه‌های زیاد دشوار است، و این معمولاً در زمستان اتفاق نمی‌افتد، به‌خصوص در تیم‌هایی که دوست دارند برنامه‌ریزی دقیق داشته باشند. نکته درباره اسپورتیلو جالب است. آنها احتمالا امیدوارند که او بهترین کار ممکن را برای تسهیل انتقال فوری انجام دهد.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *