در حالی که اینتر اولین کسی بود که Trevoh Chalobah را دنبال کرد، میلان به سرعت زمین را بازیابی کرد و اکنون برای خدمات او پیشتاز است، اگرچه هنوز مطمئن نیست که چلسی واقعاً او را ترک کند. آبی ها باید قبل از جدایی او یک مدافع میانی دیگر به خدمت بگیرند.

همانطور که در آسمان، بازنشستگان به دنبال وسلی فوفانا از لسترسیتی هستند. روباه ها علیرغم پیشنهادات قابل توجهی که داشتند، هاردبال بازی می کردند. اگر آنها موفق می شدند، این جوان به صورت قرضی اجازه می گرفت.

میلان در مسابقه چالوبا از اینتر جهش کرده است، زیرا آنها مایلند هزینه این دوره موقت را متفاوت از رقبای خود بپردازند. این هزینه می تواند تا 3 میلیون یورو باشد. هر دو طرف رابطه بسیار خوبی با چلسی دارند. با این حال، به نظر نمی رسد که هیچ کدام بتوانند گزینه ای برای بازخرید او در آینده داشته باشند. به نظر می رسید که مدافع به سمت آن متمایل شده بود نراتزوری نسبت به سایر باشگاه ها، اما این قبل از ظهور برندگان اسکودتو بود.

در حالی که فرانچسکو آسربی برنامه جایگزین برای آن خواهد بود لا بنئاماتا، روسونری علاقه خود را به یک هدف قدیمی در صورتی که نتوانند انگلیسی را فرود بیاورند، دوباره برانگیخته اند. آنها با شالکه 04 تماس گرفته اند تا در مورد مالیک تیاو پرس و جو کنند. آلفردو پدولا اطلاع می دهد. آنها در حال طرح ریزی برای ارائه یک پیشنهاد نسبتاً کوچک هستند زیرا طرف مقابل به دلیل مشکلات مالی نیاز به فروش دارد.

برداشت ما از دوئل میلان و اینتر برای چالوبا

تکمیل کردن هر دو خط دفاع بدی نخواهد بود، اگرچه اگر باشگاه ها نتوانند بند برای خرید او را در نظر بگیرند، فقط یک راه حل کوتاه مدت خواهد بود. این بسیاری از جذابیت های امضا را از بین می برد، که عمدتاً در پتانسیل بازیکن تازه وارد است.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *