میلان برای یافتن مهاجم آینده خود تور گسترده ای ایجاد می کند و علاوه بر چند گزینه دیگر، راسموس هوجلوند و راندال کولو موانی را تحت نظر دارد. اعجوبه آتالانتا برای شروع سال 2023 در سه بازی متوالی گلزنی کرده است.

مطابق با Tuttomercatoweb، فوروارد دانمارکی برای فروش نیست و لا دی تابستان گذشته 17 میلیون یورو برای او پرداخت کرد. با این حال، همه چیز ممکن است در تابستان تغییر کند. این اولین باری نیست که آنها از یک جوان با استعداد پول می گیرند. اگرچه، فروش قبلی با وضعیت مالکیت متفاوتی اتفاق افتاد.

در حالی که هوجلوند به فهرست نهایی آنها اضافه شده است، میلان قبلاً کولو موانی را تعقیب کرده بود. مامور Yvan Le Mee دوباره به Sportitalia در روزهای اخیر.

آنها می توانستند به جای دیووک اوریگی، او را به صورت رایگان امضا کنند. او به آینتراخت فرانکفورت پیوست که سریعتر عمل کرد. این یک موضوع روابط عمومی است، زیرا اضافه کردن بازیکنان لیورپول آسانتر است. شما باید سریعتر از رقبا باشید. تیم های مطرح ایتالیایی دنبال این بازیکنان نسبتا ناشناخته نمی روند.

برداشت ما از میلان ایینگ هوجلوند و کولو موانی

این روسونری در نهایت مجبور خواهد شد در این نقش پرخاش کند زیرا اولیویه ژیرو جوان تر نمی شود و اوریگی آن را قطع نمی کند. دانمارکی به سرعت در حال شکوفا شدن است، اما برای فریب دادن او به این زودی پس از پیوستن به سرمایه گذاری هنگفتی نیاز است. در حالی که احتمالاً در تابستان اضافه می شود، تلاش برای کشیدن آن در ژانویه ضرری ندارد. این می تواند یکی از حفره های متعددی را که تا کنون آنها را آزار داده است، برطرف کند.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.