رافائل لئو ثابت ترین مهاجم میلان در این فصل بوده است. او در حال جلب توجه است، اما باشگاه آماده است تا دوباره در مذاکرات تمدید شرکت کند تا مطمئن شود که او در جای خود باقی می ماند. نبرد حقوقی او با اسپورتینگ سی پی و تصاحب اینوستکورپ کارها را کند کرده است. با این حال، حرکت طرفین برای دستیابی به توافق وجود دارد، La Gazzetta dello Sport اطلاع می دهد.

در حالی که آرسنال و بارسلونا به سادگی به او چشم دوخته اند، پاری سن ژرمن گام های مشخصی برای جذب او برداشته است. آنها 70 میلیون یورو روی میز گذاشتند، اما روسونری آنها را رد کرد. آنها معتقدند ارزش او حداقل 10 میلیون یورو بیشتر است. در واقع، آنها می خواهند او را به عنوان یکی از سنگ بنای دوران بعدی باشگاه داشته باشند. اگر او را می فروختند، طرف ایتالیایی باید 15 درصد هزینه را به لیل می داد.

قهرمان فرانسه دستمزد بیشتری نسبت به میلان به لائو می دهد، زیرا آنها سالانه 6 میلیون یورو پیشنهاد می کردند. در روسونری در آخرین مذاکرات خود با خورخه مندز، ایجنتش به 4.5 میلیون یورو رسید. مدیران پائولو مالدینی و فردریک ماسارا احتمالا بعد از تغییر باشگاه باقی خواهند ماند. پیشنهاد قراردادی می تواند به راحتی در آینده نزدیک افزایش یابد.

این مهاجم همچنین منتظر است تا مشکلات حقوقی خود را با اسپورتینگ سی پی حل کند. او و لیل باید 16.5 میلیون یورو به تیم پرتغالی بپردازند. با این حال، جدایی ها هنوز نهایی نشده اند. لئو در بازی فیورنتینا به آستانه دو رقمی در سری آ رسید و به پرکارترین بازیکن فهرست میلان تبدیل شد. او در تمامی رقابت ها 13 گل به ثمر رسانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *