مارکو آسنسیو، وینگر رئال مادرید، در صف جدایی از قهرمان اروپا قرار دارد، زیرا تحت هدایت کارلو آنچلوتی از دست داده است و میلان از جمله طرف هایی است که به او چشم دوخته اند. این بازیکن 26 ساله پشت سر وینیسیوس جونیور و فده والورده قرار دارد و تنها یک انتقال می تواند شانس او ​​را برای ستاره بازی برای اسپانیا در جام جهانی 2022 افزایش دهد.

یکی از تیم‌هایی که در موقعیت قطبی برای اجبار قرارداد قرار دارد، میلان است و مدیر فنی پائولو مالدینی در حال پرس و جو از آنچلوتی در مورد در دسترس بودن مهاجم است. با این حال، کوریره دلو اسپورت همچنین در حضور یوونتوس ماکس آلگری در رقابت نقل و انتقالات به همراه سه غول لیگ برتر در آرسنال، نیوکاسل یونایتد و منچستریونایتد به میدان می رود.

ظاهراً تیم‌های انگلیسی آماده هستند آنچه را که رئال مادرید برای آسنسیو می‌خواهد ارائه دهند – قیمتی بین 30 تا 40 میلیون یورو – که بعید است برخلاف میلان و یوونتوس، خزانه آنها را متوقف کند. قرارداد شش ساله این مهاجم متولد مایورکا در تابستان 2023 به پایان می رسد که باعث می شود لوس بلانکوس تا از خدماتش پول دریافت کند تا اینکه ببیند او در پایان فصل آینده رایگان می رود.

این بازیکن اسپانیایی در ماه جولای که وارد آخرین سال قراردادش می شود، تصمیم بزرگی دارد. همانطور که در Cadena Ser، تنها راهی که قهرمان اسپانیا باعث ماندن او می شود افزایش دستمزد و قراردادی است که کمتر از سه سال نیست، اما با وجود آن، دیگر هیچ تضمینی برای زمان بازی با پیراهن سفید وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *