میلان دیروز چارلز دی کتلایر را معرفی کرد، اما به احتمال زیاد دو هدف اصلی خود را برای خط هافبک از دست خواهند داد. رناتو سانچس به پیوستن به پاری سن ژرمن نزدیک تر شده است. در عوض، کارنی چوکوومکا رسما به چلسی پیوست.

را روسونری به بازیکن 18 ساله استون ویلا نگاه کرده بود، کسی که می توانست یک معامله باشد زیرا فقط یک سال با او تماس داشت. اما آبی ها با سرعت بیشتری عمل کردند. او ارزان نبود، زیرا کل بسته 20 میلیون پوند است. روزنامه گاردین گزارش ها. بازنشستگان ممکن است پس از این اضافه شدن، تعقیب چزاره کاسادی، بازیکن احتمالی اینتر را متوقف کنند.

در حالی که Chukwuemeka اخیراً در رادار آنها ظاهر شده بود، میلان ماه ها در تلاش بود تا سانچس را به خط هافبک خود اضافه کند. با این حال، پاری سن ژرمن با استخدام لوئیس کامپوس و کریستوف گالتیه برنامه های آنها را به هم ریخت. مطابق با L’Equipهلیل پیشنهاد 15 میلیون یورویی قهرمان فرانسه را پذیرفته است. آنها پیشنهادهای قبلی را برای انجام معامله به صورت قرضی با تعهد خرید رد کردند.

را روسونری به دنبال جایگزینی برای فرانک کسیه هستند. علاوه بر این دو، آنها به داگلاس لوئیز، که قراردادش با استون ویلا در سال 2023 به پایان می رسد، و پاپ ماتار سار، که پس از شکوفایی در متز در تاتنهام است، مرتبط شده اند.

برداشت ما از خط هافبک میلان

سانچز می‌توانست موفقیت خوبی داشته باشد زیرا نسبت به کالیبرش بسیار ارزان بود. با این حال، برندگان اسکودتو این بار اراده بازیکن را در چنته نداشتند. با این حال، داشتن ساندرو تونالی و اسماعیل بناسر، به‌علاوه قرضی‌های سابق توماسو پوبگا و یاسین ادلی، به آنها این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به ناامیدی به دنبال گزینه دیگری بگردند.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *