پیشنهاد دیرهنگام RedBird Capital، پس از چند هفته مذاکره Investcorp و Elliott، به تصاحب میلان ضربه وارد کرد. این دو صندوق در حال حاضر برای خرید باشگاه دست و پنجه نرم می کنند. این روند به دلیل تداخل به تعویق افتاده است.

در روسونری رئیس جمهور پائولو اسکارونی به این وضعیت اشاره کرد آنسا: من از هیچ مشکل احتمالی با Investcorp آگاه نیستم. اکنون دو پیشنهاد روی میز وجود دارد. تعیین محیط آنها و مقایسه آنها به زمان نیاز دارد. در هر صورت، من شخص مناسبی برای تصاحب میلان نیستم. از نظر فنی، من هدف چنین پیشنهادی هستم. این موضوعی نیست که مستقیماً به مدیریت مربوط باشد. ما به آن رسیدگی نمی کنیم.»

رئیس همچنین در مورد پروژه ورزشگاه جدید صحبت کرد: «این یک کار در حال انجام است. من نسبتاً خوشبین هستم که آن را یا در میلان یا در نزدیکی آن خواهیم داشت. بحث عمومی به زودی آغاز خواهد شد. مرحله بعدی تا یکی دو ماه دیگر به پایان خواهد رسید.»

مطابق با TuttoSport، الیوت ممکن است با RedBird همراه شود زیرا پیشنهاد 1.1 میلیارد یورویی آنها فقط نقدی است و بدون وام از منابع دیگر است. در ورزش نیز تجربه بیشتری دارند. با این حال، Investcorp ممکن است به زودی مناقصه را افزایش دهد.

این گروه آمریکایی پس از بررسی 80 باشگاه اروپایی، برای خنثی کردن تصاحب میلان توسط صندوق بحرینی وارد عمل شد. کوریره دلو اسپورت اطلاع می دهد. هنگامی که از آنها خواسته شد در مورد تلاش خود صحبت کنند، آنها پاسخ دادند: ما هیچ نظری در این مرحله نداریم. اگر اوضاع تغییر کند، اطلاعاتی را ارائه خواهیم کرد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *