لوئیس سوارز به طور شگفت انگیزی با انتقال به میلان مرتبط شده است، اما در حالی که ممکن است ایجنت او خدمات خود را به آنها ارائه دهد، آنها هیچ علاقه ای ندارند، متفاوت از مونزا که مشتاق یک کودتای تهاجمی هستند.

ال پیستولرو گفته شد که “یک قدم دورتر” است روسونری، مطابق با مانند (از طریق TuttoSport). اما اینطور نیست، جانلوکا دی مارتزیو گزارش شده است. قهرمان ایتالیا او را در نظر نگرفته است. آنها قبلاً دیووک اوریگی را به عنوان بازیکن آزاد در اوایل تابستان برای کمک به اولیویه ژیرو به خدمت گرفتند.

این کارشناس بازار نقل و انتقالات اضافه می کند که سوارز ممکن است واقعاً در سری آ به پایان برسد، نه در میلان بلکه در مونزا. را بریانزولی با اطرافیانش تماس گرفت و برای یک فصل 4 میلیون یورو دستمزد داد. این به او بستگی دارد که تصمیم بگیرد آن را بگیرد یا نه. تیم جاه طلبی که به تازگی ارتقا یافته نیز مشتاق ادینسون کاوانی است. آسمان رله ها در حالی که آنها در مورد برخی از ستاره های بین المللی پرس و جو کردند، آندره آ پتایا نزدیک ترین فرد به انتقال به آنجا است. آنها پیشنهاد یک فصل قرضی با تعهد مشروط 13/14 میلیون یورویی برای خرید به ناپولی دادند.

را روسونری یک کهنه‌کار را در خط مقدم قرارداد می‌بندد، اما یکی از آنها که قبلاً با آن آشنا هستند، زلاتان ابراهیموویچ. این بازیکن سوئدی در حال حاضر در حال گذراندن جلسات توانبخشی شدید در عمارت نزدیک دریاچه گاردا برای تسریع بهبودی است. او باید خیلی زود قلم را روی کاغذ بگذارد، La Gazzetta dello Sport گزارش ها.

برداشت ما از میلان و سوارز

چندان منطقی به نظر نمی رسد روسونری به دنبال اروگوئه ای. در هر صورت، آنها می توانند از تزریق انرژی جوانی در موقعیت استفاده کنند. با این حال، بعید به نظر می رسد که این اتفاق با دو گزینه در فهرست و تعداد کمی از بازیکنان دیگر که می توانند در آنجا تطبیق پیدا کنند، به علاوه ابراهیموویچ احتمالاً در ژانویه برمی گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *