علیرغم اینکه رم فرصتی برای جذب هوسم آئوار، هافبک ستاره لیون به او داده شده است، ممکن است رم در رقابت برای جذب این بازیکن فرانسوی از میلان کوتاه بیاید. کوریره دلو اسپورت اصرار دارد که ژوزه مورینیو در مورد اضافه کردن دو قطعه به موتورخانه فرسوده خود در زمستان امسال مصمم است، از جمله آئوار 24 ساله.

با این حال، همان منبع می گوید که قهرمان سری آ میلان در صدر صف قرار دارد. استفانو پیولی نیاز به رفع کمبود تعداد در روسونری هافبک، با ظهور آئوار به عنوان یکی از اهداف مورد علاقه او.

به دلیل مهارت‌های بازی‌سازی و تکنیک درخشان، آئوار از زمانی که در سال 2016 با لیون وارد صحنه بزرگ شد، مورد توجه قرار گرفته است. اما چندین بار آسیب‌دیدگی باعث کندی پیشرفت او در استادیوم گروپاما شده و در بحبوحه علاقه فزاینده چندین باشگاه لیگ برتری، از جمله انبار مهمات.

در دوران تصدی بدبخت پیتر بوس، آئوار تبدیل به یک نیمکت‌گرم شد و اغلب مجبور می‌شد تا به جای ماکسنس کاکره و جف رینه آدلاید، کمانچه دوم را بنوازد. انتصاب لورن بلان به عنوان رئیس جدید در ماه اکتبر، ثروت او را تغییر داد و او را به تیم اصلی بازگرداند.

آینده آئوار می تواند در سری آ باشد زیرا میلان قصد دارد از وضعیت قرارداد فعلی او در لیون استفاده کند. این بازیکن محبوب کمتر از یک سال تا پایان قراردادش در لیگ 1 باقی مانده است. و به نظر می رسد که روسونری در اوایل ژانویه آماده حمله هستند.

میلان باید بخش هافبک خود را تقویت کند و ساندرو تونالی و اسماعیل بناسر با مشکلات مکرر مصدومیت دست و پنجه نرم کنند. با این حال رم می تواند برنامه های آنها را خراب کند. پس از مصدومیت جورجینیو واینالدوم در پایان فصل، مورینیو به دنبال یک هافبک خلاق جدید است.

رم که در تابستان نتوانست داوید فراتسی را به ارمغان بیاورد، توجه خود را به اهداف دیگر معطوف کرده است. اولا سولباکن از بودو/گلیمت توجه مورینیو را به خود جلب کرده است، اما آئوار همچنان یک خرید رویایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.