د. ژوئن 14th, 2021


گتی ایماژ

فقط چند هفته بعد خارج شدن از مسابقات آزاد فرانسه برای تمرکز بر سلامت روان او، نائومی اوزاکا از مسابقات WTA 5000 برلین انصراف داده است – تنظیماتی برای ویمبلدون. مسابقات چمن از 14 ژوئن آغاز می شود ، یعنی دقیقاً دو هفته قبل از آغاز ویمبلدون در 28 ژوئن است.

سازمان دهندگان رویداد برلین در بیانیه ای گفتند: “ما اخطار دریافت کرده ایم که نائومی اوزاکا نمی تواند از برلین شروع شود. پس از مشورت با مدیریت او ، او کمی استراحت خواهد کرد.”

از هم اکنون ، اوزاکا 23 ساله قرار است در ویمبلدون شرکت کند.

پس از تصمیم خود برای خروج از مسابقات آزاد فرانسه ، اوزاکا بیانیه ای منتشر کرد و توضیح داد که او بر روی سلامت روان خود تمرکز خواهد کرد.

اوزاکا در بیانیه گفت: “من فکر می کنم اکنون بهترین چیز برای مسابقات ، سایر بازیکنان و خوشبختی من این است که کناره گیری کردم تا همه بتوانند به تمرکز روی تنیس که در پاریس برگزار می شود برگردند.” “من هرگز نمی خواستم حواسم را پرت کنم و می پذیرم که زمانم ایده آل نبود و پیام من می توانست واضح تر باشد.

“مهمتر از همه اینکه من هرگز سلامت روان را بی اهمیت نمی دانم یا این اصطلاح را به راحتی استفاده نمی کنم. واقعیت این است که من از زمان مسابقات آزاد آمریکا در سال 2018 دچار دوره های طولانی افسردگی شده ام و برای مقابله با آن واقعا سخت بوده ام.”

قبل از مسابقات اوپن فرانسه ، اوزاکا اعلام کرد که برای محافظت از بهزیستی ذهنی خود ، از کنفرانس های مطبوعاتی پس از بازی صرف نظر خواهد کرد. وی پس از پیروزی در مسابقه دور اول برابر پاتریشیا ماریا تیگ ، این کار را انجام داد و به دلیل شرکت نکردن در یک کنفرانس مطبوعاتی اجباری پس از بازی ، 15000 دلار جریمه نقدی دریافت کرد. که منجر به خروج او از این رویداد به طور کلی.

READ  مایکل آرتتا ، سرمربی آرسنال از تصمیم عدم جریمه دنی سبلوس قبل از کارت قرمز در باخت ویارئال دفاع کرد

By nassaji

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *