جاکومو راسپادوری ستاره ناپولی و ساسولو بر سر انتقال مهاجم به جنوب ایتالیا به توافق رسیده اند. مطابق با کلسیومرکاتو، پارتنوپی اکنون باید با نرووردی قیمت درخواستی قابل توجهی 30 میلیون یورو برای پایان دادن به معامله.

لوچیانو اسپالتی، سرمربی ناپولی، پس از اسکورت بازیکنانی مانند دریس مرتنس و لورنزو اینسینیه از درب خروجی، به دنبال گزینه‌های جدید حمله است. زمان برای سنگین‌وزن‌های سری آ رو به اتمام است، زیرا آنها می‌خواهند تیمی را برای رقابت برای رسیدن به جمع چهار تیم برتر فصل آینده جمع کنند.

ناپولی بدون گزینه های قابل اعتماد در یک سوم جلو، ناامیدانه به دنبال جذب راسپادوری است. این مهاجم شگفت‌انگیز 22 ساله از زمان موفقیتش در ساسولو در سال 2018 به عنوان یکی از پرطرفدارترین بازیکنان فوتبال ایتالیا ظاهر شده است.

راسپادوری در فصل گذشته 10 گل و 6 پاس گل از 36 بازی در سری آ به ثمر رساند. او در کنار جیانلوکا اسکاماکا و دومنیکو براردی یک سه‌گانه هجومی قدرتمند را تشکیل داد که خطوط پشتی ایتالیا را تقریباً به میل خود جدا کرد.

ملی پوش ایتالیایی اکنون آماده است تا حرفه خود را به مرحله بعدی برساند و ناپولی به عنوان محتمل ترین مقصد او ظاهر شود. اما پس از تصویب انتقال اسکاماکا به وستهام یونایتد، ساسولو در مورد اجازه دادن به جواهری دیگر از ورزشگاه ماپی در تابستان امسال مردد است.

شاگردان آلسیو دیونیسی به عنوان بخشی از تلاش خود برای دفع ناپولی، 30 میلیون یورو بر سر راسپادوری زده اند. با توجه به اینکه ساسولو احتمالاً برای ارزیابی خود از راسپادوری مقاومت می کند پارتنوپی پشتشان به دیوار باشد

ناپولی می تواند خواسته های ساسولو را برآورده کند یا اهداف دیگری را انتخاب کند. از آنجایی که زمان به یک ماموریت حساس تبدیل شده است، آئورلیو دی لورنتیس ممکن است چاره دیگری نداشته باشد جز اینکه دسته چک خود را باز کند تا او را متقاعد کند. نوروردی برای چراغ سبز حرکت.

برداشت ما از انتقال احتمالی راسپادوری به ناپولی

با توجه به سبک بازی تهاجمی ناپولی، راسپادوری می تواند یک تقویت کننده ایده آل باشد. و با غیبت مرتنز و اینسینیه، این بازیکن جوان ایتالیایی باید در ترکیب بعدی اسپالتی ثابت بماند در صورت انجام این قرارداد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *