دیگو دمی، هافبک ناپولی به احتمال زیاد در پنجره نقل و انتقالات ژانویه امسال به دروازه خروج لینک شده است، زیرا او برای ارزیابی پیشنهادات بوندسلیگا و سوپر لیگ ترکیه آماده می شود. با زیر نظر گرفتن حرکت بعدی این بازیکن آلمانی، این باشگاه مشتاق است قرارداد را برای افشاگری ازدین اوناهی مراکشی از تیم لیگ 1 آنجرز ببندد.

همانطور که در La Gazzetta dello Sport (از طریق توتو ناپولیمدیر ورزشی ناپولی، کریستیانو جونتولی، گفته می شود که قرارداد انتقال این هافبک مرموز با آنجر را با ارائه 15 میلیون یورو به اضافه پاداش به پایان می رساند. اگر آنژی این پیشنهاد را بپذیرد، او تنها در پایان فصل جاری نقل مکان می کند و تا پایان فصل 2022/23 در باشگاه فرانسوی می ماند. اوناهی همچنین مورد توجه المپیک مارسی، لسترسیتی و بارسلونا است.

در حالی که اوناهی از زمان جام جهانی یک مسیر صعودی را تجربه کرده است، دمی در این فصل به دلیل انفجار استانیسلاو لوبوتکا در وسط پارک، از ناپولی خارج شده است.

با این حال، اوناهی پارتنوپی انتقال به حرکت بعدی دم بستگی دارد، زیرا این بازیکن 31 ساله در حال حاضر در حال دریافت پیشنهاد از آدانا دمیرسپور وینچنزو مونتلو و تیم بوندسلیگا اینتراخت فرانکفورت است. خواستگارانی از سری آ نیز وجود دارند، زیرا مونزا و سالرنیتانا به دقت مراحل را زیر نظر دارند (از طریق توتو ناپولی).

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *