پس از پیروزی سه بر صفر مقابل رنجرز، ناپولی تنها پس از 8 بازی به آستانه 20 گل رسیده است. هیچ کس در اروپا بهتر عمل نکرده است. پس از دومین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، آتزوری رئال مادرید و منچسترسیتی را که پیش از این در صدر قرار داشتند، پشت سر گذاشت. La Gazzetta dello Sport رله ها

آنها حتی از زمانی که ویکتور اوسیمن و پیوتر زیلینسکی ضربات پنالتی مقابل لیورپول و در آخرین بازی را از دست دادند، چیزی روی میز گذاشتند. علاوه بر این، مهاجم نیجریه ای به دلیل کشیدگی ران، چند کج نشسته است. جیووانی سیمئونه و جاکومو راسپادوری به این زنگ پاسخ دادند و هر کدام حداقل یک بار هدف را پیدا کردند.

ناپولی ثروت را در اطراف پخش کرده است. یازده بازیکن در حال حاضر جدول آماری را ثبت کرده اند. خویچا کواراتسخلیا با چهار گل تیم را هدایت می کند و سپس چند بازیکن یکی دو بار به تور دروازه ضربه زده اند. از جمله مدافع کیم مین جائه که در ضربات کرنر از قدرت بدنی خود استفاده کرد. در بین بازیکنان ثابت، تنها مهاجمی که هنوز آمار فصلی خود را باز نکرده است، هیروینگ لوزانو است. آخرین نفری که به این مهمانی پیوست Tanguy Ndombélé بود که در استادیوم Ibrox امتیاز را کامل کرد.

با توجه به سود تهاجمی، پارتنوپی به درگیری عظیم یکشنبه در مکانی بهتر از میلان نزدیک شوید. در حالی که روسونری آنها به دنبال راه حل هایی برای جایگزینی رافائل لیائو تعلیق شده هستند، آنها با چنین مشکلی مواجه نیستند، حتی اگر یک بازیکن کلیدی کم دارند.

برداشت ما از حمله ناپولی

سس مخفی فوراً هندسه حمله را تغییر داده است، که در واقع حول محور Kvaratskhelia است و نه شماره 9. در حالی که واقعاً مقداری نیروی بی رحم وجود ندارد، اما حداقل تا زمانی که ستاره گرجستانی توجه زیادی را به خود جلب کند و با این سرعت تولید کند، کار بزرگی نیست.

ما را دنبال در اخبار گوگل برای اطلاعات بیشتر در مورد سری آ و فوتبال ایتالیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.