در میان تبلیغات خداحافظی جورجیو کیه لینی و پائولو دیبالا از یوونتوس، فدریکو برناردسکی چهره ای فراموش شده بود، زیرا این بازیکن 28 ساله نیز پس از 5 فصل خدمت در ژوئن، باشگاه را ترک می کند، زیرا ناپولی با ایجنت او تماس گرفته است.

روز شلوغی برای آتزوری. آنها پس از یک دوره قرضی مثبت، خرید فرانک آندره زامبو آنگویسا از فولام را به مبلغ 15 میلیون یورو رسمی کردند. علاوه بر این، آنها رسما اعلام کردند که ماتیاس اولیورا، مدافع چپ ختافه را جذب کرده اند.

برناردسکی در بلاتکلیفی قراردادی با این تیم قرار داشت بیانکونری تقریباً در کل فصلی که اخیراً به پایان رسیده است، و با رسیدن فصل به اوج خود، هیچ نقطه مشترکی بین دو طرف مشاهده نشد.

با این وجود، محصول جوانان فیورنتینا برای امضای او کم نیست، چرا که یک باشگاه ایتالیایی خاص و مدیریت آن در حال پیگیری تحولات هستند. مطابق با La Gazzetta dello Sportاورلیو دی لورنتیس، رئیس ناپولی و کریستیانو جونتولی، مدیر ورزشی، اولین مذاکرات را با ایجنت این بازیکن، فدریکو پاستورلو، که همچنین نماینده الکس مرت است، آغاز کردند.

ظاهراً در دیدار جونتولی و پاستورلو در مورد آینده این دروازه بان، ایده پیوستن برناردسکی به ناپولی زنده شد. در پارتنوپی به دنبال تقویت هجومی برای کمک به ویکتور اوسیمن در جلو و به خصوص در جناحین هستند، زیرا مردان اصلی لورنزو اینسینیه و احتمالا دریس مرتنز هر دو باشگاه را ترک می کنند.

با این حال، ناپولی ممکن است با موانعی در قالب مطالبات دستمزد مواجه شود – همان دلیلی که برناردسکی با آن تمدید نکرد. بیانکونری. او 4 میلیون یورو خالص در هر فصل به دست آورد، مبلغی که به ازای هر فصل پارتنوپی قبل از انجام یک حرکت باید دو بار در مورد آن فکر کنید. در کنار بازیکن ایتالیایی، جرارد دلوفئو، بازیکن اودینزه یکی دیگر از اهداف مورد بحث برای انتقال به ناپولی در تابستان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.